Bir tepsi her şeyi çözer mi?

Çok sevdiğiniz aksesuarlara dikkat çekmek ya da kitapları ve eşyaları daha kolay bulmak için, hepsini kendi içinde belli bir kurguyla gruplayarak sergilemek bir tepsiyle çok daha kolay.

İÇİNDEKİLER: VAZO+MUM+GOLD BİBLO+MİNİ KAKTÜS

Gümüş veya altın gibi parlak malzemeleri ve çarpıcı renkleri cesurca kullanmaktan korkmayın. Ancak bunların etkisini daha yoğun kılmak için tepsinin geri kalanında daha yalın bir düzen kurgulayın. Gold papağan biblo, siyah metal kutu, Koçtaş. Mini kaktüsler, Porland. Be In a Good Mood Energetic mum, Boyner Evde.

İÇİNDEKİLER: VAZO+BİBLO+KUTU+HATIRA TAŞLAR

Küçük ama sizin için anısı olan, önemli objeleri dikkat çekici kılmak için kitaplarla yükselterek sergileyin. Ayrıca iri bir çiçek ya da uzun bir şamdan da tepsi içindeki düzeni görsel açıdan mükemmelce tamamlar.

Gümüş eskitme ananas, Koçtaş. Seramik vazo, Bella Maison. Porselen kaktüs kutu, Porland. Yapay ortancalar, Mudo Concept. Yapay güller, LCW Home.

İÇİNDEKİLER: DEMLİK+MUM+KUTU+KİTAPLAR

Sevdiğiniz bir çiçeği odak noktası yapmak için vazo yerine farklı bir kapta sergilemek tüm dikkatleri ona çeker. Ancak, böylesi büyük yapraklar için tepsideki diğer aksesuarları minimize etmeyi unutmayın.

Metal kalem kutusu, Koçtaş. Chai porselen demlik, devetabanı yaprakları, Porland. Çiçek mumlar, Zara Home. Yapay güller, LCW Home.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR PTS/AHMET GÜL