Bir sandalye klasiği

Ahşap, renkli, metal veya ferforje. Artık klasikler arasına giren çapraz sandalyeleri kullanarak stil denemeleri yapabilirsiniz.

Özgür Akdenizli
Eskilerden kalma ahşap bir konsol, ham denecek kadar doğal görünümlü, ahşap bir yemek masası, ferforje aksesuarlar, ahşap dolaplar… Klasik Akdenizli stilinin bu yeni halinde işin içine biraz doğallık, biraz da modern formlar dahil oluyor. Odaya arkası çapraz klasik sandalyelerin en renkli halini ekleyerek stile vintage ögeler de dahil edebilirsiniz. Mis kokulu lavanta çiçekleri sizi Akdeniz sahillerine davet eder gibi…

Maskülen endüstriyel
Son günlerin gözdesi endüstriyel stili, klasik kıvrımlar ve biraz renkle canlandırmaya ne dersiniz? Metal, tuğla, bürüt beton ve koyu ahşap parçaların arasına ekleyeceğiniz çapraz sandalyelerin her birini farklı renkte kullanmak stilin sert, soğuk ve erkeksi etkisini yumuşatacaktır. Sofrayı gri keten tekstiller ve yalın formlu seramik servislerle tamamlayabilirsiniz.

Sıcacık bir kır evi
Çapraz sandalyeler, tüm gelenekselliğine rağmen sevimli ve hatta romantik denebilecek kır evi stiliyle uyumu yakalıyor. Beyaz veya krem lake mobilyaları kırmızı sandalyelerle kullanarak stilin ana rengine gönderme yaparken, öne de çıkartmış olursunuz. Odayı çeşitlendirmek için masanın iki başına kırmızı Thonet sandalye yerleştirin.