Bir rafın 3 hali

Raf ünitesi aynı ama içinde yer aldığı mekanlar ve kullanım işlevleri çok farkı.

Oturma odasında
Bir açık raf ünitesini kanepeye yaslamak işlevsel bir çözüm olabilir. Bu alanda okuma lambanızı, dergilerinizi, TV kumandalarınızı saklayabilirsiniz. Üstelik en güzel tarafı da hepsinin bir uzanma mesafesinde oluşu.

Kanepe, demlik, fincanlar, mavi vazo, sepet, turuncu battaniye, üzerinde 03 yazan vazo, kupa şeklindeki mum, turuncu mum, masa saati, kuş, Mudo Concept. Yastıklar, koltuk şalı, tepsi, yavruağzı çerçeve, terlikler, halı, kuşlar, English Home. Mor-fuşya mumluklar, çiçekli mum, çiçekli çerçeve, ferforje kalp, Tepe Home. Zemin, tel sepetler, duvar saati, okuma lambası, Koçtaş. Kroşe tabak, Zara Home. Pembe kutu, H&M Home. Portakal çiçeği iç mekan boyası, Akçalı Boya.

Banyoda
Ayaklı lavabolar banyonuz için vazgeçilmezinizse o zaman ciddi anlamda bir depolama sorununuz var demektir. Bunun için banyoda bir açık raf ünitesi ile banyo gereçleri, tekstiller ve kozmetikleri saklayacak bir alan oluşturabilirsiniz.

Ayna, beyaz sepet, Ikea. Banyo kilimi, terlikler, Zara Home. Çiçek, turuncu mumluk, galvaniz saksı, buket çiçekler, lavantalı kutu, kelebek askı, Tepe Home. Sabunluk, Mudo Concept. Duş jeli, banyo tuzu, sabunlar, havlular. bornoz, kapı stoperi, English Home. Lavabo ayağı, lavabo, tabure, pedallı çöp kovası, banyo aynası, spa seti, zemin, duvar kağıdı, bordür, süpürgelik, Koçtaş. Beyaz duvar boyası, Filli Boya.

Antrede
Anahtarlar, evraklar, ayakkabılar aslında pek çok düzenleme için dar bir açık raf ünitesi antrede yeter de artar bile.

Ay Işığı renkli iç cephe boyası, Akçalı Boya. Bordür, zemin, pembe çekecek, hasır beyaz çöp sepeti, Koçtaş. Ev şeklindeki mantar pano, H&M Home. Mini renkli bavullar, halı, şapka, Zara Home. Askıdaki şifon ve merserize hırka, çiçekli elbise, Koton. Terlikler, English Home. Lila renkli çiçek, mavi vazo, Home yazan ahşap çerçeve, yazı tahtalı duvar rafı, puf, Tepe Home. Fenerler, mavi galvaniz saksı, süt şişesi, Ikea. Oyuncak, matara, mavi ahşap çerçeve, Mudo Concept.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ FOTOĞRAFLAR İBRAHİM ÖZBUNAR YAPIM ASİSTANI EDA GÜRER/CEM BOZAN