Bir kek standıyla her şey tek ayak üstünde!

Banyoda, balkonda, mutfakta ya da salonda… Her gün kullandığımız pek çok şey bir kenarda kaybolur gider. Onları ayaklı bir kek standının üstünde bir anda görünür kılmak mümkün.

ŞİFONİYERE STİL ENJEKSİYONU Şifoniyerin üstü daima düzenli olsun istersiniz… Öyleyse makyaj ve bakım malzemelerini yerleştirip dekoratif objeler ve bir demet taze çiçekle süsleyin. Kimber nakışlı kek standı, Porland. Ev kokusu güllü, Happy Birthday tebrik kartı, soyut desenli telli not defteri, ponponlu kolye, kirpik kıvırma aleti, Miniso. Mor kase, Karaca. Pembe mini çerçeve, Paşabahçe. Yusufçuk mum seti, Zara Home. Pembe oje, allık fırçası, bakım kremi, Flormar.

MİNİK BİTKİLERE YER AÇIN Etrafa dağılmış minik kaktüs saksıları pek de göz alıcı durmuyor. Oysa küçük öbekler halinde çok daha alımlı değil mi? Kütük stand, Porland. Yeşil yıldız mumluk, beton saksıda kaktüs, Karaca Home. Ahşap şamdan, H&M Home. Blanda Matt ahşap kase, Ikea. Mini kaktüs, Linens. Bakır kupa, safidem.com

BALKONDA TROPİK CENNET Bu yıl tropik stil yine moda. Yaz masanızda tropik temalı bir kaç aksesuarı gruplayarak stilin ışıltılı renklerinden ilham alın, canlanın. Kelebekli cam servis, tropik bardaklar, Karaca. Ahşap çerçeve, tropik pipet seti, dekoratif mandal seti, Porland. Kaktüs cam biblo, cam kaşık setleri, Paşabahçe. Yaprak peçete halkası, tropik desenli pamuklu peçete, Zara Home. Ananas mumluk, Linens. Limon desenli likör seti, English Home.

HAYDİ NEŞELİ KEKLER YAPALIM Tatil günlerinde çocuklarla birlikte kek yapar mısınız? Aradıklarını çabucak bulsunlar diye limondan cevize, hepsini tek yerde toplayın. Stoneware kek standı, Tomato tuzluk, biberlik seti, Cupcake ahşap mandal seti, mini sütlük, mini nar obje, kırmızı silikon çırpıcı, Paşabahçe. Yeşil kase, turuncu kek seti, Love spatula, porselen horoz biblo, beyaz vazo, Porland. Sarı bıçak, Karaca. Yağ şişesi, Linens. Rört tahta kaşık, Ikea.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR ENGİN YILDIZ YAPIM ASİSTANI MERTCAN KANTAR, ALİ TEPEYURT