Benim doğal yaşam alanım

Doğal ve sıcak dokulardan ilham alan iç mekanlar mevsime yumuşak bir geçiş vaad ediyor. Kış coğrafyasına rahat bir adaptasyon için iç mekanlarda hardal sarı, yünlü dokular ve ham ahşaplara yer açın!

Hızlı dekorasyon şifreleri
• Evi doğal bir habitat haline getirmek için ahşap görünümlü seramik karoları, ham ahşap parkeleri, ahşap dokulu duvar kağıtlarını ya da taş duvar panellerini kullanabilirsiniz.
• Yatak, kanepe ya da koltuklarda yün koltuk şalları, örgü yastıklar kullanabileceğiniz gibi örgü dokulu perde ve yatak örtüleriyle de etkiyi pekiştirebilirsiniz.
• Doğada gördüğünüz pek çok malzeme aslında kılavuzunuz olabilir. Kozalaklar, ağaç kabukları her biri birbirinden yaratıcı fikirler için size ilham kaynağı olabilir.

Baharat tonları (yukarıda)
Rotayı doğadaki bitkilere çeviriyoruz ve baharat tonlarıyla ısınarak natürel bir habitatın kapılarını aralıyoruz! Tüm aksesuarlar ve mobilyalar, Teleset.
Ham ahşap ama nasıl?
Ham ahşap her zaman rustik bir stil çağrıştırmaz, minimal tasarımlar da mevcut! Hamm marka Zarife sehpa, www.collektif.com.

Masamda…
Kahvenin en sıcak tonları Kahvenin 40 hatırı varsa, kahve tonlarının da sofrada davetkarlığı var… Seramik aksesuarlar, Yargıcı.

Bir Chester yeter!
Chester kanepe başlı başına bir doğal ısı kaynağı! Toprak tonlarıyla daha da çarpıcı bir odak noktası oluşturabilir. Chester kanepe, Fuga Mobilya.

Banyoda ne var?
Banyoda bambu havlular, hasır depolama üniteleri, taş dokulu aksesuarlarayer açın! Tüm aksesuarlar ve banyo tekstilleri, Mudo Concept.