Bella Maison Yoga Koleksiyonunu tanıttı

Son güncelleme:

Bella Maison, Yoga Koleksiyonu ile 2022-23 sonbahar/kış sezonunu tanıttı. Bella Maison Yoga Koleksiyonunda sağlıklı yaşamı ön plana çıkarıyor. İşte nevresim setlerinden dekoratif yastıklara, tabaklardan çerçevelere kadar birçok parçanın yoga figürleri ve farklı mottolarla işlendiği yeni koleksiyon…

Yoga Koleksiyonu tasarımları, renkleri ve öğretileriyle kullanıcıları dingin bir yolculuğa çıkarmayı vadediyor. Fiziksel ve zihinsel disiplinleri yeni bir form ve farklı parçalarda yeniden yorumlayan koleksiyon, mottolarıyla da kullanıcıların motivasyonlarını artırmayı vaadediyor. Koleksiyon, günlük meditasyon disiplinlerinin hem öğreticisi hem de hatırlatıcısı olmayı hedefliyor.

Egzersizlerden sonra dinlenmek için yeni bir kaçış noktası

Yoga Nevresim Seti, egzersizler sonrası dinlenmek için yeni bir kaçış noktası olacak. Birçok yoga pozisyonunun resmedildiği nevresim seti kendinizi tabiatın kollarında hissettirecek.

Namaste Balance ve Namaste Yoga servis tabaklarında ise temel yoga hareketleri insan figürleriyle öğretici bir dilde, bitki formları eşliğinde işlenmiş.

Koleksiyonda egzersizler arası geçişlerin taze enerji kaynağı ise Yoga Meşrubat Bardağı olacak.

Yeni koleksiyon ile yoganın disiplinler arası yolculuğu evlerin dekorasyonunda da devam edecek. Namaste Kırlent ve Yoga Kırlent, tasarımlarıyla yoganın tüm enerjisini evin her köşesine yayacak.

Yoga Greatful, Yoga Happy, Yoga Balance ve Yoga Energy çerçeveler, mesajlarıyla evlerin enerjisini artırmayı vadediyor. Siyah ve beyaz alternatifleriyle çerçeveler zıtlıklar arası dengeyi de ortaya çıkarma hedefinde.