Banyonu sen tasarla

Hemen her evin kolay değişmeyen alanlarından banyoyu revize ederken planlamaya uzmandan alacağınız yardım kadar kullanım ve yaşam şekliniz de yön veriyor.

Islak hacimler kolayca değişime müsait olmayan, teknik bilgi ve uygulama gerektiren alanlardan olsa da bazı önemli noktalara dikkat ederek, kuralları uygulayarak ve elbette uzmanlardan yardım alarak işinizi hafifletebilir ve  dilediğiniz yerleşimleri uygulayabilirsiniz.

Banyolar için yerleşim seçenekleri
Multi fonksiyon
İkili lavabo fonksiyonellik kazandırır. Küveti karşı duvarına yerleştirerek simetri yaratın. Klozet hem pis su giderine, hem de lavaboya uygun mesafede.


Spa alanı
Köşe duş, banyonun başrolünde. Hidromasajlı bir sistemle alanı spa’ya dönüştürün. İki yandaki lavabo ve klozet orta alanı rahatmış, Duş: 90×90 cm.

Kolay kullanım
Küvetin yerini hiç değiştirmeden lavabo ve klozeti tek tesisat duvarına alabilirsiniz. Ancak bu durumda vitrifiyeler için dar bir alanınız kalabilir.


Köşe kapmaca

Klozeti kapı yanına koymak akıllıca ancak lavaboyu banyonun diğer köşesine atarak klozetten uzaklaştırmak kullanımı zorlayabilir. Duş: 90×80 cm.


Böl ve kullan

Bu planda klozete rahat bir alan kalmış. Kapıya yakın lavabo dolabınına kolay ulaşabilirsiniz. Ama küveti bölen duvar, mekanı daraltabilir.