Banyolara stil ve fonksiyon katan lavabolar

Minimalist formlardan işlevsel çanağa, klasik ayaklardan rustiklere kadar, günümüzde her tipte, her ölçekte banyo için pek çok lavabo seçeneği var.
Mina altın, Creavit.
yapımarket.com.tr
Aqua çanak, Seramiksan

GOLD NÜANSLAR Altın detaylı ve işleme desenli çanak lavabo klasik ile modern tasarımı birleştirirken klasik ışıltıları çağdaş bir yorumla sunuyor.

CAM SAĞLIKLI DİYENLERE Özel baskılı çiçek desenli ve romantik stildeki bu lavabo, sağlıklı, kolay temizlenen ve fazla leke tutmayan cam malzemeden üretilmiş.

YERDEN TASARRUF EDİN Olabildiğince küçük ölçekli yuvarlak çanak lavabo, dar alanlı misafir banyoları veya köşe dolaplar da bile rahatlıkla kullanılabiliyor.

Çok renkli, Creavit.
Torsa, Koçtaş.
Motto Oblong, Bien Banyo.

DETAYSIZ MİNİMALİZM Düz hatları ile minimal stile gönderme yapan lavabonun, verev renk detayı modele hareket kazandırıyor. Yerden ya da tezgahtan çıkma bataryalarla kombinleyin.

FORMA DİKKAT ÇEKİN Yalaktan esinlenerek tasarlanmış lavabo, 65 cm genişliği ve formu ile estetik ve işlevselliği buluşturuyor.

YÜKSEK KENAR FARKI 14cm kenar yüksekliği sayesinde ellerinizi yıkarken etrafa su sıçratmadığınızdan tezgahınız daima temiz kalıyor. Yüksek batarya modelleriyle de uyumlu.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL