Banyoda da düzenli olun!

0

Evin diğer alanlarında olduğu gibi banyoda da düzeni sağlarken estetik çözümler geliştirebilirsiniz. Dolaplar, raflar ve sepetler ile banyoda düzenli bir görünüm sağlayabilir, banyonuzu dağınıklıktan kurtarabilirsiniz.

– Ek depolama alanları yaratın
Banyodaki girintili kısımlara gömme dolaplar yaptırarak banyodaki malzemelerinizi, temizlik için kullandığınız eşyaları bu dolaplara yerleştirebilirsiniz.
– Açık raflar kullanın
Ayaklı yada duvara monte açık raflı depolama çözümlerini kullanarak kavanoz, şişe, sepet, havlu gibi birçok eşyanızı dekoratif bir şekilde raflara yerleştirebilirsiniz.
– Havlu askıları kullanın
Havlularınızın kolayca kuruması ve sıcak durması için havlu askıları kullanabilirsiniz. Birkaç tane askıyı aynı anda duvara monte edebilirsiniz.
– Kapı arkasını değerlendirin
Her gün kullandığınız makyaj malzemelerini, saç fırçası, törpü gibi eşyaları kapının arkasına bir raf ya da sepet asarak içine koyabilirsiniz.
– Diğer odalardan yaralanın
Evinizin diğer bir odasında kullandığınız bir dolap, bitki standı hatta bir servis arabası bile banyoda daha çok işinize yarayabilir.
– Tel ya da hasır sepetleri duvarınıza asın
Banyo malzemelerinizi duvara asacağınız sepetler içine yerleştirerek yerden kazanabilir, hem de bu eşyaları evin küçüklerinin karıştırmasını engellemiş olursunuz.

Fotoğraf : My home ideas

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.