bahcesehir

Bahçeşehir’de modern natüralist bir evdeyiz

Gamze – Hüseyin Demirkılıç çiftinin Bahçeşehir’deki dairesine konuk oluyoruz bu hafta. Şehirli hayatlarına doğayı dahil ettikleri natüralist bir dekorasyon stilini benimsemiş olan çiftimiz, her oda için farklı renk tonlarını kullanarak evlerine bir bütünün parçası olan farklı alanlar yaratmış.

Son derece modern, natüralist bir evdeyiz. Bu evin stilini tanımlarken aslında oda oda hareket ediyoruz çünkü neredeyse her odanın kendine özgü bazı renkleri ve stil kodları var.

SALON DEKORASYONU

Evin salonunu yeşil-beyaz ve modern natüralist olarak tanımlayabiliriz. Aslında son dönemlerde çok büyük, yukarı doğru ivme kazanmış olan biofilik tasarımlara bu odada çok fazla rastlıyoruz.

Biofili, doğayı sevmek demek. Dolayısıyla ev sahibimiz de çok fazla miktarda yeşil öğeyi salonuna dahil etmiş. Salon yaklaşık olarak 35 metrekare ve son derece konforlu planlanmış bir oturma alanı ile yemek alanına sahip.

Oturma alanına sıcaklık katmak için şömine kullanılmış. Bauhause’dan alınan şöminenin yanında yine Bauhause’dan alınan yapay ağaç yer alıyor.

Gelin evin diğer alanlarını keşfedelim. Aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Halkalı’da küçük, stil sahibi bir evdeyiz