Son güncelleme:

1- Katlanabilir ve modüler tasarımlar açık havada yaşamı ferahlatıyor ve daha verimli bir kullanım alanı sağlıyor.

2- Dış mekan kullanımı için ideal ve zamansız malzemelerden ahşap ve rattan doğayla bütünleşen şık atmosferler kurgulamanıza olanak tanır.

3- Bahçe veya balkon keyfinizi günden geceye uzatırken fenerler, şamdanlar veya ışık selleri gibi seçeneklerle dekoratif biçimde aydınlatın.

4- Güneşin ısıyı arttırdığı günlerde geniş şemsiye veya pergola gibi gölgelikler zararlı ışınlardan korurken şıklık da kazandırır.

5- Çağdaş rustik tarzda mobilyalarla harmanlayacağınız minimal, soyut veya etnik desenlerle zamansız eklektik bir stile imza atabilirsiniz.

6- Balkon ve bahçenizi rahatlatıcı dinleme köşelerine dönüştürmek için tenteli salıncak veya pratik hamaklara yer açın.

7- Oturma birimlerini rengarenk dekoratif yastıklar, ekstra oturma alanı sunan yer minderleri ve koltuk şallarıyla hareketlendirin.

8- Makrome iplerden asma saksılıklar, el boyama torak kaplar ve cam kaseler bitkilerinizi dekoratif biçimde sergilerken atmosferi de tazeler.

9- Mini bir şelale veya küçük bir çeşme gibi su öğeleri bahçe veya balkonda huzurlu bir ortam oluştururken aynı zamanda serinlik hissi de verir.

10- Açık alanlarda kişisel beğenilerinizi yansıtan el yapımı objeler, el boyama tablolar gibi detaylar alanı size özel ve özgün kılar.