Artı mı? Eksi mi?

Evde kullandığımız pek çok ürünün artısı ve eksisi var. Merak ediyorsanız birkaçını çıkardık…

LAKE MOBİLYA
Artı Parlak ve pürüzsüz yüzeyiyle lake en şık seçeneklerden biridir. Üstelik temizliği de çok kolaydır. Hafif nemli bir bez yeterli olur!
Eksi Lake çabuk çizilen bir yüzeye sahiptir. Trafiği fazla olan alanlarda lake mobilyalar kullanmak çok pratik olmayabilir. Parlak yüzeyler ayrıca tozu, mat yüzeylere göre daha çok belli eder.
Komodin, www.evim.net.

BEYAZ KANEPE
Artı Hiçbir şey herhalde beyaz bir kanepeden daha yalın, sade ve bir o kadar temiz görünemez. Üstelik her tarzla ve renkle de kolaylıkla uyum sağlar. Görüntüsünü değiştirmek için üzerindeki yastıkları değiştirmeniz yeterli.
Eksi Çok çabuk kirlenir ve lekeleri gösterir. Eğer minderlerinin kılıfı çıkmıyorsa temizlik konusunda işinizi çok zorlaştırır. Bu sebeple kılıfları takıp çıkarılabilen ve mümkünse makinede yıkanabilir bir kanepe tercih edebilirsiniz.
Kanepe, Teleset Mobilya.

AYNALI MOBİLYA
Artı Ayna ışığı yansıttığından küçük alanların aydınlık görünmesini sağlar. Aynalar aynı zamanda alan derinliği yarattıklarından alanın olduğundan daha büyük görünmesini sağlar. Üstelik hemen hemen her tarz ile uyum sağlar.
Eksi Parmak izlerini belli eder. Ayrıca çok kırılgan olduğundan küçük çocuklu aileler için tehlikeli olabilir.
Lucky Art.

CAM YÜZEYLİ OCAK
Artı Cam ocaklar pürüzsüz ve çok şık bir görünüm yaratır. Ayrıca temizliği de çok kolaydır. Yanık gibi lekeler olmaz.
Eksi Isınması ve soğuması daha uzun zaman alır. O yüzden çalışan ve küçük çocuklu anneler için uygun olmayabilir.
Bosch.