Ankara’daki bu evin banyosu baştan aşağı yenilendi

Sahiplerinin emekleriyle yenilenen banyolar, ertelediğiniz adımı atmak için beklediğiniz ilham olabilir. Fulya Serbest’in (@lovelyhomeblog) Ankara Kalecik’teki evinin banyosuna yaptığı yenileme çalışması da bunlardan biri…

Öncesi

Fulya Serbest (@lovelyhomeblog) fayansları değiştirmek için renklendirhayatını. com sayfasından aldığı Y-100 kodlu yer kaplama folyosuyla zemini kaplamış. Duvarlara ise D-129 kodlu duvar kaplama folyosu uygulanmış. Eski lavabo yerine hepsiburada.com’dan alınan lavabo ve banyo dolabı takılmış. Batarya ise siyah renkte seçilmiş.

SONRASI

Eski ayna sökülüp yerine İkea Nissedal ayna ve Hektar model duvar lambası asılmış. Eski duşakabin çıkartılıp onun yerine hepsiburada. com’dan alınan siyah profil karolajlı cam duşakabin (90×90 cm) takılmış. Diğer aksesuarlar için İkea Fejka yapay bitki, Saxborga mantar kapaklı banyo seti tercih edilmiş.

Lojmanda yer alan bu 9 metrekarelik banyoyu ev sahipleri 2021 yılında yenilemişler. Kırma işlemine girilmeden yapışkanlı folyo ile değişim sağlanmış.

Mutfağını küçük dokunuşlarla baştan yarattı! İşte öncesi ve sonrası