Alp Kırşan memleketi İzmir’e döndü: İşte yenilediği evden kareler

Alp Kırşan ve Zeynep Kırşan çifti yıllar önce İstanbul’u terk ederek  Bodrum’a yerleşmişti. 10 yıl Bodrum, 1 yıl Antalya’da yaşayan çift İzmir’e taşınmaya karar verdi.

İzmir’de çok beğendikleri bir ev bulan ünlü çift, bu evin yenilenme sürecini takipçileriyle paylaştı.

“YENİ EVİMİZE TAŞINDIK”

Alp Kırşan, süreçle ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Geçtiğimiz günlerde İzmir’deki evimizi değiştirdik ve yeni evimize taşındık. Tabii taşınma işleri daima zorlu bir dönem oluyor. Biz de bu yeni maceraya büyük bir yenilik katmak istedik ve evimizin içinde komple bir tadilata girdik. Hepsi de Zeynep Hanım’ı mutlu etmek için.

2014 yılında Zeynep Kırşan ile nikah masasına oturan Alp Kırşan, ekranlara ara verdi ve ailesi ile birlikte İstanbul’u terk ederek Bodrum’a yerleşti.

10 yıl Bodrum, bir yıl da Antalya’da yaşayan çift 2024’te Alp Kırşan’ın memleketi İzmir Karşıyaka’ya yerleşme kararı aldı.

Çift, Karşıyaka’ya taşınmadan önce satın aldıkları evi baştan sona restore ettirdi.

Bahçe içindeki tek katlı müstakil evin her detayı ile adım adım ilgilendiler.

Alp Krşan, eşinin hayalindeki evi oluşturmak için duvar renklerinden, mutfak dolaplarına kadar her şeyi Zeynep Kırşan’ın zevkine göre tercih etti.

Evde genel bir pastel renk paleti hakim. Duvarlardaki ahşap profiller, ilk bakışta dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Mutfak bölümündeki eski dolaplar, yerlerini duvardan duvara uzanan yeşil dolaplara bırakmış durumda.

Çift, oturma alanında kullanılan özel tasarım koltuğun konforu görüntüsünden anlaşılıyor.

Efe ve Ata’nın odasında, iki kardeşin tercihine uygun olarak ranza kullanılmış ve dolaplar beyaz renkte tasarlanmış.

Çiftin yatak odası da dönüşümden nasibini almış. Bu odanın duvarları da evin genel tarzına uygun olarak krem renkte. Yatağın her iki başında ise lacivert ahşap paneller bulunuyor.

Zeynep Kırşan, evin son halini “Hayal ettiğimden daha da güzel; bu kadarını hiç hayal etmemiştim. Gerçekten inanılmaz mutlu oldum.” şeklinde ifade ediyor.