Abajurunuza nasıl stil katarsınız?

Son güncelleme:

Sade ve klasik stildeki abajurlarınızda bu harika fikirlerle değişimi yakalayabilirsiniz. Yapmanız gereken vereceğimiz ipuçlarını takip etmek ve beğendiklerinizi hayata geçirmek.

Abajurunuz bir süre sonra size sıkıcı gelmeye başlayabilir. Ama aksesuarlar ekleyerek ona bir stil katabilir ve hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Beyaz ve cam abajurlar zamansızdır bunu unutmayın. Onları kumaş başlıklarını yenileyerek her zaman kullanabilirsiniz. Bu stilde bir abajura çok yönlü olduğu için her odada da rahatlıkla yer verebilirsiniz. Onları şeffaf cam veya klasik mavi ya da beyaz seramik vazolar içinde büyük orkideler, hatta okaliptüsler ile bir araya getirebilirsiniz.

Lot

5 STİL ADIMI

  1. Odanızın renk paletine uygun bir stil yaratın. Abajur ile başlayın; bitki, fotoğraf, hatıralar veya kitaplar gibi diğer aksesuarları ekleyerek devam edin.
  2. Aksesuarları ikili veya üçlü düzenleyin, böylece yarattığınız dekorasyon dengeli görünür. Simetri oluşturmak veya nötr bir ortamda renk patlamaları eklemek istiyorsanız renkli iki abajur kullanın.
  3. İlgi yaratmak için dokuları, şekilleri ve farklı yükseklikte aksesuarları karıştırın. Büyük abajur, daha küçük vazo, çiçek gibi…
  4. Dağınıklığı önlemek için raflarda biraz boşluk bırakın.
  5. Geri çekilin, nasıl göründüğünü kontrol edin ve kendinizi mutlu hissedene kadar ince ayar yapın.
Lot

Duvar kağıdından abajur yapımı! İşte adım adım tarifi