3 sehpaya 3 deko-öneri

0

Sehpanızı dekorasyonun bir parçası yaparken aynı zamanda işlevsel ve düzenli görünmesini sağlayın.

Zigondan sehpaya
Klasik bir orta sehpa yerine standarttan biraz daha büyük bir zigonu orta sehpa gibi değerlendirebilirsiniz. Retro ayaklı ahşap sehpayı renklendirmek için retro-etnik motifli aksesuarlar kullanabilirsiniz.
Mix üçlü sehpa, Tuna Ev. Etnik motifli tepsiler, cam vazo, Zara Home. Renkli mumlar, Dragör halı, İkea. Deri albümler, yapay çiçekler, Boyner Evde. Kase, peçete, Crate&Barrel. Triko yastık, Marks&Spencer. Yapay ağaç, Mudo Concept. Sepet, Tepe Home.

Modern yuvarlaklar
En sık tercih edilen sehpa formlarından biri de yuvarlak sehpa. Ancak düzen açısından dikdörtgen ve kareye göre biraz dahazor bir form olduğundan depolama için farklı çözümler deneyebilirsiniz.
Solid tepsili sehpa, Mudo Concept. Renkli ahşap kaseler, Triko örtü, keçe yastıklar, Boyner Evde. Kokulu kuru çiçek, renkli mumlar, cam mum altılıkları, Adum halı, İkea. Tiftik battaniye, Zara Home. Peçeteler, Crate&Barrel. Ahşap çerçeve, Marks&Spencer. Sepet, Tepe Home.

Renklerin ahengi
Form açısından her tipte kanepe ve koltuk takımına kolayca adapte edilen dikdörtgen formlu sehpaları düzenlemek diğer seçeneklere göre çok daha rahattır. Hatta iki kare sehpayı yan yana kullanarak, gerektiğinde ayırabileceğiniz fonksiyonel bir çözüm de elde edersiniz.
Lack sehpa, Persisk halı, Vaddklint yastık kılıfı, LIllaryd çerçeve, İkea. Renkli ahşap tepsi, Cam vazo, desenli peçeteler, bardak altlığı, Crate&Barrel. Ahşap çerçeveler, Marks&Spencer. Nakışlı yastık, Boyner Evde.


HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR HANDE GÖKSAN YAPIM ASİSTANI İDİL BARIM

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.