3 sehpaya 3 deko-öneri

Mix üçlü sehpa, Tuna Ev. Etnik motifli tepsiler, cam vazo, Zara Home. Renkli mumlar, Dragör halı, İkea. Deri albümler, yapay çiçekler, Boyner Evde. Kase, peçete, Crate&Barrel. Triko yastık, Marks&Spencer. Yapay ağaç, Mudo Concept. Sepet, Tepe Home.

Sehpanızı dekorasyonun bir parçası yaparken aynı zamanda işlevsel ve düzenli görünmesini sağlayın.

ZİGONDAN SEHPAYA *

Klasik bir orta sehpa yerine standarttan biraz daha büyük bir zigonu orta sehpa gibi değerlendirebilirsiniz. Retro ayaklı ahşap sehpayı renklendirmek için retro-etnik motifli aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Solid tepsili sehpa, Mudo Concept. Renkli ahşap kaseler, Triko örtü, keçe yastıklar, Boyner Evde. Kokulu kuru çiçek, renkli mumlar, cam mum altılıkları, Adum halı, İkea. Tiftik battaniye, Zara Home. Peçeteler, Crate&Barrel. Ahşap çerçeve, Marks&Spencer. Sepet, Tepe Home.

MODERN YUVARLAKLAR *

En sık tercih edilen sehpa formlarından biri de yuvarlak sehpa. Ancak düzen açısından dikdörtgen ve kareye göre biraz dahazor bir form olduğundan depolama için farklı çözümler deneyebilirsiniz.

RENKLERİN AHENGİ *

Form açısından her tipte kanepe ve koltuk takımına kolayca adapte edilen dikdörtgen formlu sehpaları düzenlemek diğer seçeneklere göre çok daha rahattır. Hatta iki kare sehpayı yan yana kullanarak, gerektiğinde ayırabileceğiniz fonksiyonel bir çözüm de elde edersiniz.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR HANDE GÖKSAN YAPIM ASİSTANI İDİL BARIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

havlupan

Mutfak ve banyoda havlupan kullanın

pozitif enerji

Pozitif enerji veren objeler nelerdir? Pozitif enerji nasıl kazanılır?