10. yaşımızı kutladık!

Türkiye dergicilik sektörünün önemli başarılarından biri olan EVİM, 10. yaşını, Paşabahçe sponsorluğunda gerçekleştirdiği bir kahvaltı ile kutladı.

10 yıl önce %100 yerli bir Türk markası olarak yayın hayatına başlayan ve halen Türkiye’nin en çok satan dergisi olan EVİM, reklamverenleriyle bir araya geldiği bir kahvaltı ile 10. yaşını kutladı. Davetlilerin güne keyifli, mutlu ve enerjik bir başlangıç yaptıkları buluşmada, sofralar ve sağlıklı atıştırmalıklar köşesi Paşabahçe ürünleriyle hazırlanırken yaratıcı, minik dokunuşlar mekana renk kattı.

BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ
İster içeride ister dışarıda olsun Evim’e emeği geçen herkesle, Evim’den desteğini esirgemeyen okuyucularımız ve reklamverenlerimizle birlikte biz kocaman ve mutlu bir aileyiz!


Soldan Sağa: Adnan Büyükkurt, Nihal Ayan, Veysel Aksu, Melih Karabiber, Selcan Canberk, Selen Erman, Başak Pekşen, Yasemin Uyanık.


Soldan Sağa: Nuray Berktav, Deniz Aktürk Erdem, Melda Çimen, Funda Baykal, Ebru Uzluer, Deniz Demiryılmaz, Melda Narmanlı Çimen, Günseli Büyüksağiş, İlke Yılmaz, Sevda Barandır, Pelin Özkul.


Soldan Sağa: Merve Önusta, Aysel Özaltınok, Yeşim Koçyiğit, Müge Aralp Tümer, Pınar Adabağ, Gözde Özgül