1 kiz 1 erkek cocuk
1 kiz 1 erkek cocuk

1 kız, 1 erkek çocuk

Bir kız, bir erkek, ikisi de farklı stillerin öncüleri ve bunu daha çocukluktan itibaren belli ediyorlar. Tabi işe oda dekorasyonunu da dahil ederek.

KIZLARIN DÜNYASI

Çocukça romantİzm için elbette her zaman ve daima pembeler onların favorisi. Ama bunu yaparken çocuksu bir neşeyle harmanlamak için fıstık yeşili, yavruağzı, sarı ve turuncu gibi renkler de ekleyin.

Trio komodin, Tepe Home. Sundvik uzayabilen karyola, Ribba raf, Lejen dolap, Stickat sepet, çizgili yastık, Ikea. Mickey kutular, kırmızı minder,  Caars saat, sarı yastık, Iron Man tablo, Cars yastık, abajur, Koçtaş. Kilim, kaplan yastık, H&M Home. Arabalı battaniye, triko örtü, metal kutu, My Room etiket, Zara Home. Snoopy nevresim takımı, gri yelek, English Home. Mavi minder, Paşabahçe. Arabalar, Mudo Concept. Ayakkabı, ev terliği ve sırt çantası, Marks&Spencer. Duvarda Renk Pınarı K021 Mavi iç cephe boyası, DYO.

ERKEKLERİN DÜNYASI

Renklİ pop çağrışımlar erkek çocukların odasına dimanizm kazandırır. Ancak renklere fazla vurgu yaparak odayı boğmamak için ya mobilyaları beyaz seçin ya da mümkünse az hacimli seçenekler tercih edin.

Sunvik uzayan karyola, Ribba raf, tabureler, Lattjo dart, gitar yastık, Blavijk pilli lamba, Simla çiçek aplik, beyaz metal pano, Tanum yolluk, Ikea. Plastik kutular, Ballerina yastık, sarı kumaş sepet, Winx duvar çıkartması, Koçtaş. Cepli organizer, çizgili koton battaniyeler, bebekli yastık, Zara Home. Pembe ve yeşil örtüler, English Home. Keten çamaşır torbası, Tante Roza. tavşan yastık, pullu yastık, H&M Home. Beyaz triko yatak örtüsü, mavi ve pembe nevresim takımları, Linens. Bakım seti, English Home. Boya kalemleri ve süsler, Ikea. Duvarda Renk Pınarı Sarı Y115 iç cephe boyası, DYO.

İKİZLERİN DÜNYASI

Hep beraber olsunlar diye… Uzmanlar ikizlerin belli bir yaşa kadar ayrılmamaları gerektiğini söylüyor. Eğer dar enli bir odaları varsa yatakları yan yana yerleştirmek yerine ayak uçlarından birleştirmek alan tasarrufu sağlar.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR AHMET GÜL/PTS YAPIM ASİSTANI KÜBRA DOĞAN