1 dolap 2 çözüm

Pratik bir gardırop, şık bir televizyon ünitesi, belki bir kitaplık, hatta portmanto. Hepsi tek bir dolap sistemi ile mümkün mü? Cevap evet. Modüler dolap sistemleriyle her yaşam alanına farklı çözümler üretmek mümkün. Sistemi farklı ihtiyaçlarınız için düzenlerken yapacağınız şey belki birkaç rafı değiştirmek, askı çubuğu takmak ya da olduğu gibi kullanmak.
Renklerle farklılaştırın: Standart bir dolap sistemini kullandığınız odaya göre renklendirerek de stil kazandırabilirsiniz. Örneğin burada olduğu gibi akça ağaç ünitelere ekleyeceğiniz parlak renklerde kapak ve ek modüllerle daha modern ve genç, koyu ahşap rengi kapaklarla daha geleneksel ve klasik bir stil uygulanabilir. Kapak ve ilave modül yüzeylerinde mat dokular parlağa göre çok daha kullanışlıdır.
Sepet ve kutular: Açık rafların içine yerleştireceğiniz ilave sepet ve kutular dolap sistemini dilediğiniz gibi ve ihtiyacınız doğrultusunda organize etmenizi sağlar.

İşlevsel eğlence köşesine
Dolap sistemini televizyon ünitesi için düzenlerken televizyon bölümünün ebada göre ayarlanması gerekiyor. Biz 42 inç (106 ekran) için düzenlenmiş bir öneri hazırladık. Alta kapaklı birkaç üniteye kumandalar ve dağınıklık yaratacak eşyaları gizleyebilirsiniz. Raflardan birini müzik seti veya radyo için düzenleyin. Televizyon bölümünün altına asacağınız açık rafa DVD player, decoder veya oyun konsolu konabilir. Kalan raflara o sırada okuduğunuz kitaplar, dergi, gazete ve birkaç dekoratif obje yerleştirebilirsiniz.

Düzenli bir giysi odasına
Kullanışlı bir giysi dolabı için televizyon bölümü olarak kullandığınız alana farklı yükseklikte askı boruları takmak yeterli. Ancak giysilerin sığmaması gibi bir sorunla karşılaşmamak için standart askı genişliği kadar mesafe bırakın. Askı borularını dik modüllerin önde kalan kenarına yakın bir yerden takarsanız risk almazsınız. Dik modülleri raf ve kutularla düzenleyin. İhtiyaçtan fazla ekleme yaparak alanı daraltmayın. Ayakkabı raflarının iç yüksekliği kurtarıyorsa araya bir raf takarak alanı ikiye bölün. Ayrıca bir, iki kapaklı kutu da kullanın.