Yılbaşı için pratik fikirler

Yılbaşı için pratik fikirler
Yılbaşına özel pratik ve ekonomik önerilere ulaşmak sandığınızdan daha kolay! Dekoratif süslemelerden hediye paketlerine işte sizin için seçtiklerimiz…

Her yer renklensin
Cam ağacı için yeriniz yoksa renkli bir sürahiye boyadığınız kuru dalları yerleştirip onları süsleyebilirsiniz. Kibrit kutularını renkli kağıtlarla kaplayıp içine konfeti yerleştirmek de iyi bir fikir olabilir. Ağaç süslerinizi yün ya da kumaşlarla kendiniz de yapabilirsiniz. Mumlarınızı bir tabakta sergileyip içine süsler yerleştirebilirsiniz. Örgü ve keçe ağaç süsleri, Kaplumbağa Tasarım.

Hediyeler için paket alternatifleri 
Hediyelerinizi aldınız ama onları sıradan hediye paketleri yerine kendi hazırlayacağınız paketlerde sunmaya ne dersiniz? Ahşap kutuların üzerine kaplayacağınız keçe kumaş ile şık hediye paketleri yapabilirsiniz. Ya da silindir şeklinde teneke bir kutuyu renkli bir kurdele ile süsleyip hediyenizi içine yerleştirmeniz de mümkün. Renkli kartonlardan da hediye paketi yapabilirsiniz. Paketi renkli iplerle sarıp üzerine dileklerinizi üzerine yapıştıracağınız etikete yazabilirsiniz.

Hediye kutuları, 
Sırma’s Handcraft.

                                                                                                                                     
 ~
Şişeleri de süsleyin 
O gece misafirlerinize ikram edeceğiniz içkilerin şişelerini de süsleyebilirsiniz. Bazılarına keçeden yapılmış kılıflar giydirebilir, bazılarını oluklu mukavvadan yapılmış kılıfların içine koyabilirsiniz. Bu kılıfı da kalın bir kurdele ile renklendirmeniz mümkün. Yapraklar da şişelerinizi süslemek için bir alternatif olabilir.

  Keçe şişe kılıfı, Mista.

Ne Düşünüyorsun?

Yorum lar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yılbaşına ağacınızı süslediniz mi?

Mutfakta mevsim harekatı