Yatak başına akılcı çözümler

0

Rafla süsleyin
Yatak başının üzerine asacağınız tek bir raf bile bu alanı hareketlendirmenize yetecektir. Rafı asın ve üzerine istediğiniz objeleri yerleştirin. Burada dikkat edeceğiniz en önemli nokta rafı alçak tutmamanız, çünkü yataktan kalkarken eğer rafınız alçaksa başınızı çarpabilirsiniz.

Çıkartmalar da var!
Yatak başına hareket katmanın bir diğer yolu da duvar çıkartmaları. Odanızın stiliyle uyum sağlayan bir çıkartma seçin ve bunu yatağınızın baş kısmına uygulayın. Çıkartmalar hem renkli hem de eğlenceli bir oda yaratmanız mümkün.

Kitaplık yapın
Yatağın baş kısmını komple bir kütüphane gibi düşünün! Kitaplarınız hep elinizin altında olur. Yaratacağı hoş görünüm de ayrı tabii ki.

Kutu kutu
Yatak başının üzerine minik kutu raflar yerleştirerek içlerinde, yaz tatilinde deniz kıyısından topladığınız çakıl taşları, deniz kabuklarını ya da başka koleksiyonlarınızı sergileyebilirsiniz.

Nişlerle hareket
Duvarda açacağınız nişleri depolama/sergileme alanı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca başucu aydınlatmalarınızı da bu alanlara asabilirsiniz.

Çerçevelere yer açın
İsterseniz aynı büyüklükte iki çerçeve isterseniz farklı büyüklükte birkaç çerçeve. İçlerine ise odanızın stiline göre siyah-beyaz fotoğraflar ya da suluboya resimler yerleştirebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.