Yatağımın içinde ve dışında

İleri teknolojili yeni yatak sistemleri sayesinde daha rahat ve sağlıklı uyumak mümkün. Ancak her şeyden önce içinde ve dışında kullanılan malzemelerin özelliklerini ve neler sağladıklarını bilmekte fayda var.

Birinci etap: Yatağın içinde
Yatağın iç malzemesini anlamak ve sizin için en doğru sistemi bulmak için yatak üretiminde ileri teknolojiler kullanan markaların birkaç önerisi var.

Dunlopillo Firmrest yatak hareketli sistemler üzerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir seçenek. İçinde bulunan 15 cm’lik Talalay lateks bloğu sayesinde maksimum konfor sağlıyor, Altın Yatak.

Cool Flow sistem yataklarda 2876 adet yay bulunuyor. Standart paket yaydan 4 kattan fazla yay içeren yataklar eşler arasındaki kilo ve boy farkını hissettirmiyor, daha fazla omurga desteği sunuyor. İşbir Yatak.

Millwood yatakların Oeko-Tex 100 sertifikalı yay sistemi, ısıl işlem ile dayanıklılığı artırılarak en ince yay formuyla üretiliyor. Uyku sırasında ısı ve nem dengesini yüzde 28 daha fazla koruyor ve CombiZone sistemindeki 7 farklı sertlik bölgesi ile ekstra konfor sunuyor, Yatsan.

İkinci etap: Yatağın dışında
İkinci etapsa yatağın dış yüzeyinde kullanılan kılıf ve doku sistemleri. Yeni dokular, yumuşaklık özelliğinin dışında vücuda terapi yaparak sizi uyku sırasında ruhsal açıdan da destekliyor.

Visco-Pro Plus yatağın hücre yenileme özelliği ile bilinen vecildi ölü derilerden arındıran Aloe Vera’lı kumaşı uyku sırasında cildinesnekliğini ve tazeliğini koruyor, konfor hissini artırarakdinlendirici bir uyku sağlıyor ve airfiled dokusuyla cilde havaaldırıyor, www.hepsiburada.com

Marine serisi yatak üst kısmında kullanılan ‘Fresh Foam’ teknolojisi sayesinde jel kapsüllerle vücutta nem oluşumunu engelliyor ve orta bölgede kullanılan ekstra visko desteği ile vücudun yatağa değil, yatağın vücuda uyumunu sağlıyor, Yatsan.

Seacell &Wellness Anti-Stress parfümlü ve spa etkili kumaş kılıflı yataklarda özünde deniz yosunu bulunan kumaş kullanılıyor. Deniz yosunu cildi yumuşatıyor ve tazeliyor. Ayrıca içeriğine eklenen lavanta ve papatya gibi esanslarla istenmeyen kokuları önlerken temizlik hissi de uyandırıyor, İşbir Yatak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Grinin tonları

Çünkü onlar rengarenk