Tezgah alınlığını değiştirelim

0

Yıllardır hep aynı deseni, seramiği görmekten sıkıldıysanız, aslında tezgah alınlığını değiştirmek o kadar da zor değil. Siz sadece deseninize karar verin!

Eskiye özlem Vintage karolar son zamanların popüler eğilimlerinden. Tezgah alınlığı için şık bir tercih olabilir.
Tezgah olarak kullanılan lake konsol: 3.500 TL., Bilgili Mobilya. Kulplar, www.house2home.com.tr. Beyaz termos, cam kulplu bardak, kurdele detaylı silikon bardak kapağı, yaprak biçimli tabaklar, nihaleler, mor servis, Tantitoni. Demlik ve bambu kase, İkea. Pembe kapaklı sürahi, çay bardağı ve kavanozlar, Lav.

Akdenizli Akdeniz desenleri bir süredir liste başı… Biraz Ege havası, belki biraz da Sicilya… Mutfağa pek yakışır!
Yemek kitapları, pembe tava, kaşıklık, spatulalar, yağlık-sirkelik, tabak ve çatal-bıçaklar, Tantitoni. Çiçek, saksı, saklama kapları, İkea. Kulplar, Zara Home.

Metro karoları Metro istasyonlarında kullanılan bu karolar son zamanlarda banyo ve mutfakların popüler seramikleri haline geldi. Yalın bir görünüm için tercih edebilirsiniz.
Süzgeçler, bitkiler, bardak, çatal-bıçaklar, elam dilimleyici, turuncu kaseler, mutfak zamanlayıcısı, kaşıklık, İkea. Kesme tahtası, bıçak, elma formlu bardak altlığı, çay poşetliği, çay süzgeci, karpuz formlu tabak, Tantitoni.Kulplar, Çebi.

Siyah-beyaz Zıtlığın en sevilen kombinasyonu siyah-beyaz bu yılın da favori ikililerinden.
Pembe kase, peçete halkası, peçete, sarı kaserol, tuz ve karabiber değirmeni, ahşap havan, eldiven, Boyner Evde. Rende, seyahat bardağı, Tantitoni. Lacivert vazo ve çiçek, İkea. Küp şeklindeki tuzluk ve biberlik, Mudo Concept. Kulplar, Koçtaş.
HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ FOTOĞRAFLAR İBRAHİM ÖZBUNAR YAPIM ASİSTANI HANDE UTLU

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.