Stilini seç!

0

ÇILGIN ÇİÇEKLİ
Hayaliniz biraz bohem, biraz tropik, biraz da çocuksu dokunuşlar olan bir yatak odasıysa, renk kullanımında olabildiğince özgürsünüz. Yazı, sahili, bahçeleri kısaca sınırsız neşeyi çağrıştıran parlak tonları seçtiğinizdeyse odanın duvarlarını beyaz bırakın. Hep dediğimiz gibi renkler enerji verir, ama karmaşa yaratmasına da izin vermeyin.

uk.accessorize.com

DİNGİN NATÜRALİST
Doğaya yakın bir duruşunuz varsa yatak odanızı buna paralel döşerseniz içinde huzurla uyursunuz. Doğanın bahşettiği tüm renkler hizmetinizde. Toprak kahveler, orman yeşilleri, deniz mavileri… Ahşap dokularla buluşturduğunuz yatak odasını çok da desenle boğmaya gerek yok. Çizgililer, zikzaklar ya da ekoseler odanın ruhunu canlandırmaya yeterli olacaktır.

Barnes yatak odası, Crate&Barrel.

GLOBAL DÜNYALAR
Çok gezen mi bilir, çok okuyan mı? Bu sorunun cevabı bilinmez ama eğer bir dünya gezginiyseniz, uyku alanınızda da globalleşerek mistik güçlerden otantik dokumalara, etnik desenlere uzanan küçük bir dünya turuna çıkabilirsiniz. Uzak diyarlara yapılan yolculuk anıları arasında uykuya dalmak sizin için çok keyifli olabilir.

Tekstil ve aksesuarlar Zara Home.

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.