Şimdi ankastre fırın zamanı

Ankastre fırın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Akıllı programlar hem yemek pişirmenizi, hem de hayatınızı kolaylaştırıyor. Sürekli pişti mi diye fırını kontrol etmek yerine yemeğiniz tam kıvamında pişerken siz keyif yapın.

Otomatik zamanlama Dijital ekranı, dijital programlanabilir saat ve pişirme süresi özellikleri ile kontrolü size bırakıyor. Otomatik zamanlayıcısı ile pişiriminizi önceden belirlediğiniz sürede sonlandırıyor. Opsiyonel teleskopik ray sistemi ile kullanım kolaylığı sağlarken, A sınıf enerji tüketimine sahip. BO6181S02, Silverline.

YENİ NESİL FIRINLAR
1. Yeni fırınlar raf tasarımları sayesinde daha geniş iç hacme sahipler.

2. Pişirmek şimdi çok daha kolay. Fırınların özel programları çok işe yarıyor. Örneğin pizzanın tabanını pişirmek için fırının altını ısıtabilirsiniz. Ya da üstünü kızartmak için grill işlevini kullanabilirsiniz.

3. Artık fırınlar kendilerini temizliyor. Fırında kullanılan iç malzeme ısıyla kendini temizlediğinden sizi temizlik derdinden kurtarıyor.

4. Kanepede otururken kontrol edin. Wi-fi’lı akıllı fırınların oturduğunuz yerden telefon ya da tabletiniz
sayesinde ısısını değiştirebilir ya da açıp kapayabilirsiniz.

5. Yavaş pişirme özelliği sayesinde kırmızı ve beyaz etleri suları içinde kalacak şekilde sağlıklı bir biçimde pişirmeniz mümkün.

Otomatik Pişirme 
Kuzu kebabından meyveli tarta kadar 28 otomatik pişirme programına sahip 73 lt geniş iç hacimli fırın; derin tepsi, pirolitik temizleme, aynı anda 3 seviyede pişirme imkanı gibi hayatı kolaylaştıran özellikler sunuyor., Hotpoint.

Renk Sevenlere
59 litre iç hacme sahip olan fırın, analog saat ile pişirme sonu programlıyor. Buz çözme işlevinin yanı sıra fanlı grill pişirme, fan yardımlı pişirme, konvansiyonel pişirme ve grill pişirme özellikleri bulunuyor. Trendline, Franke.

Mükemmel Etler
Serie 8 ankastre fırınlarda sunduğu “PerfectRoast et termometresi” ile mükemmel lezzette pişmiş etleri garanti ediyor. 12 farklı pişirme fonkisyonu bulunuyor. HMG656RS1, Bosch.

Ne Düşünüyorsun?

Yorum lar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Televizyonsuz ev olmaz diyorsanız

Ankastre ocak seçenekleri