Şifoniyeriniz nerede?

Evin demirbaşı sayılan bazı mobilyalar kabuklarından sıyrılıp farklı köşelerde, belki de hiç aklınıza gelmeyen görevler üstleniyor. Tıpkı bu şifoniyer gibi.

Salonda bir kahve köşesi
Bir berjerin yanında konumlandıracağınız şifoniyerin üzerini küçük bir kahve köşesi gibi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca çekmecelerini depolama amaçlı da kullanacağınız için konsola göre çok daha işlevsel olabilir. Ancak şifoniyerin ölçülerine dikkat edin. Fazla uzun ya da yüksek modeller yer kaplar ve üstünü rahat kullanma imkanı vermez.
Pablo yüzde 100 huş üzeri lake cilalı şifoniyer, Mudo Concept. Demre berjer, Mira patchwork halı, İder Mobilya. Buffet büfe, beyaz çerçeve, Tepe Home. Glare ferforje sehpa, Gopher kadeh şamdanlar, English Home. Aslı Kutluay tablolar, Carre D’Artistes. Kadife yastık, Marks&Spencer. Akide kase, Colorful fincan, kupa, Paşabahçe. Kuş mumluk, yeşil kana, H&M Home. Çiçekli çerçeve, Zara Home. Ersatta şamdanlar, Groggy metal tepsi, Socker saksılar, Upphetta demlik, Amtevik abajur başlığı, Ikea.

Oturma odasında çalışma köşesi
Çalışma alanınızı oda veya salonun bir köşesinde organize ediyorsanız 90 cm ölçüsünde çekmeceli bir şifoniyer her açıdan oldukça işlevsel bir seçim. Üzerine standart ölçüde bir ekran ve taşınabilir klavyenizi yerleştirdikten sonra kutu, kitap ve kırtasiye gereçleri için de yeterince alan kalıyor. Oturmak için küçük bir tabure veya katlanır sandalye hem çok dekoratif durabilir hem de yer kaplamaz.
Pablo yüzde 100 huş üzeri lake cilalı şifoniyer, Mudo Concept. Buffet büfe, beyaz çerçeve, beyaz vazo, Tepe Home. Eskitme tabure, Maxxdepo. Siesta halı, İder Mobilya. Pembe vazo, gümüş çerçeve, saat, Marks&Spencer. Üçlü çiçek sepeti, Linens. Beyaz seramik vazo, valiz mum, Zara Home. Ortanca fincan, Paşabahçe. Jansjö klips lamba, Ensidig kavanoz vazo, Kalas renkli plastik bardak seti, Mala kalem setleri, Vaxtgladje defter, Ikea.


Antrede depolama köşesi

Kalabalık ailelerde dağınıklık antreden başlar. Klasik bir portmanto ya da ayakkabılığın çözemediği düzen sorununu bol çekmeceli bir şifoniyerle pratik biçimde halledebilirsiniz. Üstelik üstünde küçük eşyalara ve hep elinizin altıda olması gereken şeyler içinde yeriniz var!
Pablo yüzde 100 huş üzeri lake cilalı şifoniyer, Mudo Concept. Bank/TV sehpası, Tepe Home. Ahşap askılık, hasır gazetelik, Koçtaş. Çiçekli kutu, H&M Home. Pamuklu yolluk, Zara Home. Serçe metal askılık, Paşabahçe. Çiçekli minderler, takılık, English Home. Kafes duvar süsleri, dekoratif kitap kutular, Linens. Kardemumma saksı, Socker metal saksı, yapay çiçekler, Ikea.


HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR ENGİN YILDIZ YAPIM ASİSTANI EDA GÜRER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu hediyeler yenilebiliyor!

Farklı olun!