Oturma odasında düzen

0

Ev trafiğinin en fazla olduğu oturma odalarında özellikle ayak altında olan fazla eşyalar sebebiyle dağınık bir görünüm oluşabilir. Bu nedenle yer kazandıran çözümlere başvurarak çift işlevli depolama seçeneklerinden faydalanmak en doğrusu olacaktır.

Duvara monte edilen raflar da fazla eşyaların dekoratif bir şekilde düzenlenmesine ve el atında bulunmasına yarayabilir. Dergi, gazete ve birçok kağıt broşür ortalıkta kolayca birikebileceğinden çekmeceli ya da raflı masa ve sehpalar kullanarak bu tip eşyaları ya da ufak tefek diğer eşyaların ortada görünmesini engelleyebilirsiniz.

Raflarınızda ya da çekmecelerinizdeki fazla eşyaları zaman zaman değerlendirerek, işinize yaramayanları atabilirsiniz. Dinlemediğiniz ya da seyretmediğiniz CD ve DVD’lerinizi de gözden geçirerek, fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

DVD player gibi her türlü teknolojik özelliği üzerinde taşıyan televizyonlar oturma odasındaki eşya kalabalığını azaltabilir. Televizyonu duvara monte ederek yerden kazanabileceğiniz gibi dolaplı televizyon üniteleri ile de depolama alanlarına sahip olabilirsiniz.

Fotoğraf:Shelterness

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.