Streç film ile ilgili yaşanan sıkıntılar tarihe karışıyor. Tek bir hareketle kesen, özel tasarımı sayesinde filmin karışmasını önleyen Cook Bas & Kes mutfakta farklı bir deneyim sağlıyor. Evim editörleri test etti; işte izlenimleri…

Streç film mutfaktaki en büyük yardımcılarımdan biri. Kalabalık bir ailede büyüdüğümden olsa gerek hep fazla yemek hazırlarım. Bu yüzden sıkça artan yiyecekleri ya kaplarda saklarım ya da streç filmlerim. Ancak ucu kaçan streç film ruloları beni çoğu zaman zorlar ve sırf tutamadığımdan film yırtılır, ziyan olurdu. Taa ki Cook Bas & Kes ile tanışana kadar. Bu anlamda benim için mutfakta adeta bir devrim yaratan bu küçük, pratik ve akıllı tasarım streç filmin ucunu ararken yaşadığım zorluklara son veriyor. Ürünü tercih etmemdeki bir başka önemli özellikse kolayca kesilmesi. Zira elde kesmeye kalktığımda tam bir karmaşa yaratan streç filmi sırf bu sebepten kullanamaz olmuştum. Oysaki Bas & Kes tek hamlede streci kesiyor, kolayca çekip yiyecekleri paketlememi sağlıyor. Böylece artık sabahları işe giderken hazırladığım sandviçlerimi ve meyvelerimi nasıl paketleyeceğim diye telaşa kapılmayacağım ve kısa zamanda sararak yanımda güvenle taşıyacağım.


Pelin Özkul
Evim Dergisi EditörüDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!

En keyif aldığım şeylerden biri yemek yapmak. Ancak çalışan bir kadın olarak mutfakta istediğim kadar zaman geçirmem imkansız hale geliyor. Bu yüzden de mutfakta geçirdiğim zamanı en verimli şekilde kullanmaya çalışıyorum. Cook Bas & Kes'in benim için en önemli özelliklerinden biri de zamanı iyi kullanmama yardımcı olması. Çünkü çok kısa sürede ve çok sayıda gıdayı streçlememe imkan sağlıyor. Streçlemek pratik bir hale geldiği için de artık gıdalarımı hem ilk günkü kadar taze tutabiliyor hem de yemek kokularının birbirine geçmesini önleyebiliyorum. Streçlediğim gıdaları buzdolabında saklayarak hafta içerisinde ilk günkü tazeliğiyle rahatlıkla kullanabiliyorum. Üstelik Cook Bas & Kes hızla çalışırken gizlenmiş bıçağı sayesinde streçleme esnasında parmaklarımı da kesilmeye karşı da güvende tutuyor.


Günseli Karsan Büyüksağiş
Evim Dergisi Yazı İşleri MüdürüDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!

"Çekiyorum, basıyorum, kesiyorum, taptaze saklıyorum. Bizim evde mutfak neredeyse 7/24 çalıştığı için filme çekilecek, streçlenecek bir şeyler hep olur; ofise giderken yanıma alacağım sandviç, bebeklere porsiyonlar halinde hazırladığım mevye ve sebzeler, kahvaltıda masaya konan peynirler, akşam yemeğinden kalan makarna, misafirlere çıkacak ikramlıklar… Evde iki bebek olunca da mutfakta geçirilen bu zamanlarda pratik ve hızlı olmak daha çok önem kazanıyor benim için. Her seferinde birbirine yapışmış, açılmayan ve ucunu bulmak için neredeyse yarısını koparıp attığım streç filmler ise işimi daha da zorlaştırıyor. Yeni tanıştığım Cook’un Bas&Kes tezgah üstü streç film kesicisini sanırım en çok bu yüzden sevdim. Tasarımı sayesinde streç filmin ucunu her seferinde “şıp” diye bulabildiğim gibi bir sonraki kullanımda da kolaylık sağlıyor. Elimden kaçamıyor artık! Koruyucu kapağı ise streç filmi çekerken karışıp yapışmasını önlerken düzgün bir şekilde yiyecekleri streçlemeyi mümkün kılıyor. Üstelik basit bir hareketle filmi kesebiliyor ve ikizler için hazırladığım yiyecekleri küçük porsiyonlar halinde streçleyip ister buzdolabında ister derin dondurucu da saklayabiliyorum. Yiyecekleri taze tuttuğu gibi kokularının birbirine karışmasını da önlüyor. Ee daha ne olsun derken, gizlenmiş bıçağının da, benim gibi mutfakta bıçıklarla arası pek iyi olmayan ve sürekli küçük kazalar yaşayan biri için ekstra güvenli bir çözüm olduğunu anladım. Farklı renk seçeneklerinin olması ise ekstrası… Sizi bilmem ama ben bundan sonra “cook” film çekerim!”


Sevda Barandır Sungurtekin
Evim Dergisi Yayın Yönetmeni


DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!

Cook Bas & Kes’in benim için en çarpıcı özelliği sıradışı tasarımı sayesinde streç filmin ucunun kaçmasını önlemesi; böylelikle bir sonraki kullanımlarınızda da büyük kolaylık sağlıyor olması. Özel tasarlanmış olan bıçağı sayesinde Bas & Kes’i, ne kadar yoğun kullanırsanız kullanın ilk günkü performansını daima koruyor. Tek kişilik porsiyonlar benim dolabımda sıklıkla yer alır. Streçlediğim bu porsiyonları hemen mikrodalgaya atabilmek benim için zamandan tasarruf demek. Bu ürünün işte en güzel yönlerinden biri de bu: Mikrodalga fırınınızda çözme ve ısıtma işlemlerinde kullanabilmeniz. Pek tabii gıdalara temas ettirmeden. Ayrıca o pek çok farklı rengi olması da iyi düşünülmüş bir detay. Yani mutfağınızın dekorasyonuna da kolaylıkla uyum sağlıyor.


İlke Yılmaz
Evim Dergisi Editörü


'un katkılarıyla.
Önce streci çek sonra
bas ve kes!

Streç film ile ilgili yaşanan sıkıntılar tarihe karışıyor. Tek bir hareketle kesen, özel tasarımı sayesinde filmin karışmasını önleyen Cook Bas & Kes mutfakta farklı bir deneyim sağlıyor. Evim editörleri test etti; işte izlenimleri…

Pelin Özkul
Evim Dergisi Editörü

Streç film mutfaktaki en büyük yardımcılarımdan biri. Kalabalık bir ailede büyüdüğümden olsa gerek hep fazla yemek hazırlarım. Bu yüzden sıkça artan yiyecekleri ya kaplarda saklarım ya da streç filmlerim. Ancak ucu kaçan streç film ruloları beni çoğu zaman zorlar ve sırf tutamadığımdan film yırtılır, ziyan olurdu. Taa ki Cook Bas & Kes ile tanışana kadar. Bu anlamda benim için mutfakta adeta bir devrim yaratan bu küçük, pratik ve akıllı tasarım streç filmin ucunu ararken yaşadığım zorluklara son veriyor. Ürünü tercih etmemdeki bir başka önemli özellikse kolayca kesilmesi. Zira elde kesmeye kalktığımda tam bir karmaşa yaratan streç filmi sırf bu sebepten kullanamaz olmuştum. Oysaki Bas & Kes tek hamlede streci kesiyor, kolayca çekip yiyecekleri paketlememi sağlıyor. Böylece artık sabahları işe giderken hazırladığım sandviçlerimi ve meyvelerimi nasıl paketleyeceğim diye telaşa kapılmayacağım ve kısa zamanda sararak yanımda güvenle taşıyacağım.DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!


Günseli Karsan Büyüksağiş
Evim Dergisi Yazı İşleri Müdürü

En keyif aldığım şeylerden biri yemek yapmak. Ancak çalışan bir kadın olarak mutfakta istediğim kadar zaman geçirmem imkansız hale geliyor. Bu yüzden de mutfakta geçirdiğim zamanı en verimli şekilde kullanmaya çalışıyorum. Cook Bas & Kes'in benim için en önemli özelliklerinden biri de zamanı iyi kullanmama yardımcı olması. Çünkü çok kısa sürede ve çok sayıda gıdayı streçlememe imkan sağlıyor. Streçlemek pratik bir hale geldiği için de artık gıdalarımı hem ilk günkü kadar taze tutabiliyor hem de yemek kokularının birbirine geçmesini önleyebiliyorum. Streçlediğim gıdaları buzdolabında saklayarak hafta içerisinde ilk günkü tazeliğiyle rahatlıkla kullanabiliyorum. Üstelik Cook Bas & Kes hızla çalışırken gizlenmiş bıçağı sayesinde streçleme esnasında parmaklarımı da kesilmeye karşı da güvende tutuyor.DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!


Sevda Barandır Sungurtekin
Evim Dergisi Yayın Yönetmeni

"Çekiyorum, basıyorum, kesiyorum, taptaze saklıyorum. Bizim evde mutfak neredeyse 7/24 çalıştığı için filme çekilecek, streçlenecek bir şeyler hep olur; ofise giderken yanıma alacağım sandviç, bebeklere porsiyonlar halinde hazırladığım mevye ve sebzeler, kahvaltıda masaya konan peynirler, akşam yemeğinden kalan makarna, misafirlere çıkacak ikramlıklar… Evde iki bebek olunca da mutfakta geçirilen bu zamanlarda pratik ve hızlı olmak daha çok önem kazanıyor benim için. Her seferinde birbirine yapışmış, açılmayan ve ucunu bulmak için neredeyse yarısını koparıp attığım streç filmler ise işimi daha da zorlaştırıyor. Yeni tanıştığım Cook’un Bas&Kes tezgah üstü streç film kesicisini sanırım en çok bu yüzden sevdim. Tasarımı sayesinde streç filmin ucunu her seferinde “şıp” diye bulabildiğim gibi bir sonraki kullanımda da kolaylık sağlıyor. Elimden kaçamıyor artık! Koruyucu kapağı ise streç filmi çekerken karışıp yapışmasını önlerken düzgün bir şekilde yiyecekleri streçlemeyi mümkün kılıyor. Üstelik basit bir hareketle filmi kesebiliyor ve ikizler için hazırladığım yiyecekleri küçük porsiyonlar halinde streçleyip ister buzdolabında ister derin dondurucu da saklayabiliyorum. Yiyecekleri taze tuttuğu gibi kokularının birbirine karışmasını da önlüyor. Ee daha ne olsun derken, gizlenmiş bıçağının da, benim gibi mutfakta bıçıklarla arası pek iyi olmayan ve sürekli küçük kazalar yaşayan biri için ekstra güvenli bir çözüm olduğunu anladım. Farklı renk seçeneklerinin olması ise ekstrası… Sizi bilmem ama ben bundan sonra “cook” film çekerim!”DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!


İlke Yılmaz
Evim Dergisi Editörü

Cook Bas & Kes’in benim için en çarpıcı özelliği sıradışı tasarımı sayesinde streç filmin ucunun kaçmasını önlemesi; böylelikle bir sonraki kullanımlarınızda da büyük kolaylık sağlıyor olması. Özel tasarlanmış olan bıçağı sayesinde Bas & Kes’i, ne kadar yoğun kullanırsanız kullanın ilk günkü performansını daima koruyor. Tek kişilik porsiyonlar benim dolabımda sıklıkla yer alır. Streçlediğim bu porsiyonları hemen mikrodalgaya atabilmek benim için zamandan tasarruf demek. Bu ürünün işte en güzel yönlerinden biri de bu: Mikrodalga fırınınızda çözme ve ısıtma işlemlerinde kullanabilmeniz. Pek tabii gıdalara temas ettirmeden. Ayrıca o pek çok farklı rengi olması da iyi düşünülmüş bir detay. Yani mutfağınızın dekorasyonuna da kolaylıkla uyum sağlıyor.DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!


'un katkılarıyla.