Stil sahibi evlerin
vazgeçilmez 10 eşyası

dergisi sizin için seçti

Stil sahibi yaşam alanları için olmazsa olmaz bu parçaları evinizden eksik etmeyin. Bu konuda size yardımcı olacak bu 10 eşyaya Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Retro mobilyalar

Retro ve vintage mobilyalar son yılların en gözde dekorasyon trendlerinden. Yıllar içerisinde hala aynı güçlü etkiyi yaratabiliyorlar. Bu nedenle evinizde dekorasyon tarzınıza uygun bir retro mobilyaya yer vermenizde fayda var. Ortama şahane bir derinlik ve anlam katacağına emin olabilirsiniz.

Sıradışı aydınlatma

Aydınlatmalar evlerimiz için en önemli dekorasyon unsurlarından biri. Yaşam alanlarının iyi aydınlatılması dekorasyonu da etkiler. Mekanda sarı ya da beyaz ışık tercihi bile görünümü değiştirebilir.  Ama bir aksesuar olarak sıra dışı ve benzersiz aydınlatma elemanları yaşam alanlarınızı görünümünü bir anda değiştirebilir.

Etkileyici aynalar

Aynalar yaşam alanlarına derinlik katmaktan çok daha fazlasını yapar aslında. Şık ve sıra dışı çerçeveli bir ayna hem fonksiyonel bir aksesuar, hem de estetik olarak çarpıcı bir yaşam alanına imza atmanızı sağlar.

Teknolojisiz bir okuma köşesi

Evinizde, alışkanlıklarınızı da gözeterek tarzınızı oluştururken mutlaka gündelik hayatınızı kolaylaştıracak fikirlere de yer verin. Günlük yaşamın  stresinden kurtulabileceğiniz televizyonsuz, bilgisayarsız, tabletsiz, yalnızca kafa dinleyip kitap okuyabileceğiniz bir köşe oluşturun.

Antrede şık bir depolama alanı

Eğer stil sahibi bir eviniz olsun istiyorsanız dekorasyona antreden başlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Antrenize ezber bozan bir depolama ünitesi yerleştirerek evinizi çok daha davetkâr hale getirebilirsiniz.

Sanata yer açın

İster çağdaş sanatın örneği soyut bir tablo, ister klasik bir resim, ister modern bir heykel... Hatta siyah-beyaz fotoğraflar... Ne olacağına karar verin ve evinize sanatı taşıyın. Sanatsal objelere yer vermek yaşam kalitenizi de etkileyecektir.

Desenli halılar

Halı ve kilimler hepimizin evinin vazgeçilmezi. Ancak o standart halı desenlerinin  dışına çıkın ve fark yaratın. Modern ve sıra dışı desenler özellikle oturma odalarında farkınızı ortaya koyacaktır.

Canlı bitkiler

Ferahlık ve tazelik için olmazsa olmazlardan biri de, canlı bitkiler.

Odak noktası oluşturan parçalar

İster şık bir kanepe, isterseniz bir yatak başı ya da bir paravan evinizde mutlaka odak noktası yaratan bir parça olsun.

Şık bir kitaplık

İster küçük bir raf, ister boydan boya devasa bir kitaplık... Ama sizi okumaya teşvik edecek ve en sevdiğiniz kitapları sergileyerek karakterinizi de yansıtabileceğiniz bir kitaplık şart!

Bu bir ilandır.