Evde Yeni Yıl Kutlaması

dergisi sizin için seçti

Bu yılbaşı evdeyiz. Harika bir yılbaşı kutlaması için aradığınız her şeyi Hepsiburada’da bulabilirsiniz. Birlikte, sofra düzenlemesinden oyuna, hediyeden yılbaşı ağacı ve süslerine kadar her şey için keyifli bir alışveriş turuna çıkalım mı?

Yeni yıla evde girmeye karar verdiyseniz hazırlıklara başlamanın zamanı geldi de geçiyor. Eğer aileniz ya da dostlarınızla birlikte keyifli bir akşam geçirmek istiyorsanız dekorasyondan sofraya kadar yılbaşı havasına girmenizde fayda var. Tabii ki yeni yılın en önemli aksesuarlarından biri çam ağacı. Aldığınız süslerle rengarenk bir ağaç süslemeyi ihmal etmeyin. Ayrıca çocuklarınız ve arkadaşlarınız ile o geceye kutu oyunlarıyla da eğlence katabilirsiniz. Bu gecenin vazgeçilmez oyunlarından biri olan tombalayı atlamayın. Sofranızı da gecenin havasına uygun hazırlayın. Aksesuarlarla ise masanızı süsleyin. Son olarak çam ağacının altına hediyelerinizi koymayı unutmayın. Tüm bu ürünler ve daha fazlası içinse Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz.

Hadi oyun oynayalım

Evde eğlenmenin en garanti yolu oyunlardan geçiyor. İster karaoke’de arkadaşlarınızla şarkı söyleyin, isterseniz Monopoly’de tüm otelleri satın alın. Seçim sizin...

Ağacımızı süslüyoruz

Yılbaşı ağaçsız olmaz. Ağacınızı alırken onu ve evinizi süsleyeceğiniz süsleri de almayı ihmal etmeyin. Ayrıca o akşam takacağınız maske, şapka gibi aksesuarları da alışveriş listenize ekleyin. 

En güzel sofraları sevdiklerimiz için kuruyoruz  

Yeni yıl yemeğinizi hazırladınız, o akşam sevdiklerinizi ağırlayacağınız sofranın da özel olması gerekiyor. Bu yılbaşı, sofranıza kırmızı, beyaz ve dore tonlarında sofra aksesuarları hakim olsun.

Hediyelerimiz de hazır!

Eşinize, arkadaşlarınıza, çocuğunuza, anne ve babanıza minik hediyeler almak hoş bir yılbaşı geleneği. Hediyelerinizi koymak için renkli kağıt poşetlerden kardanadamlı kutulara kadar bir sürü alternatifiniz var.

Bu bir ilandır.