Mutfakta hayatı kolaylaştırın!

Mutfakta hem hızlı, hem pratik olmanın en eğlenceli yolu bu aletler…

SÜPER ŞEF Tüm doğrama işlemleriniz için idealdir. Taze yeşillik, ceviz, fındık gibi gıdaları hızlı ve pratik bir şekilde doğrayabilir, güzel soslar hazırlayabilirsiniz. Hafif ve kompakt yapısı sayesinde mutfağınızda az yer kaplar. Tupperware.


SARILARI TOPLAYIN
Yumurta sarısını ayırmak artık çok kolay. Yapmanız gereken silikon hazneyi sıkmak ve sarının içine girmesini sağlamak. Quirky Pluck yumurta sarısı ayırıcı, www.evmanya.com

SAĞLIKLI SEÇİM Domates, patlıcan, kabak gibi sebzeleri elma, armut, muz gibi meyveleri, hatta eti kurutarak sofralarınıza taşıyor. Kurumax, Profilo.

KAPAK KAPANMASIN Tencere kapağının birazcık aralanması gereken yemeklerde kendini tencere ve kapak arasına koyarak feda eden Tencereci Sid mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak. www.buldumbuldum.com

ANINDA SICAK SU Mutfakta eviyeye kolaylıkla monte edilebilen ürün, bir saat içinde 98 santigrat derecede 100 fincan su verebiliyor. Ampulden daha az enerji tüketen bu ürün ile anında sıcak su elde edebiliyorsunuz. İki farklı batarya modeli bulunuyor. Insing Erator, Blanco Öztiryakiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuzeyli misin, güneyli mi?

Kardeş ürünler