Mutfağıma en uygun hangisi?

Mutfağın kalbi pişirme bölümünde yani fırının olduğu kısımda yatar. Bu nedenle geniş seçeneklerden en uygun olanına mutfağınıza göre karar verin.

Sağlıklı ve lezzetli yemek pişirmeyi seven, aynı zamanda mutfakta temizliği ilk sıraya koyan biriyseniz bembeyaz bir mutfak ve hijyenik bir fırın ideal seçimler, Ikea.

Yemek uzmanı ankastre fırının özel kızartma aparatı sayesinde sadece 1 kaşık yağ ile patatesleriniz konvansiyonel fritözlere göre 13 kat daha düşük yağlı kızartılabiliyor. Aparat ekmek yapabiliyor, mısır patlatıp, kestane kızartabiliyor ve aynı anda altı adet tavuk baget pişirebiliyor. Kızartma aparatı, bulaşık makinesinde kolayca yıkanabiliyor. 9651 SFI Gurme ankastre tek bölmeli fırın, 590x560x550 mm, Arçelik.

Yeni pişirme teknolojisi sayesinde tüm yiyeceklerin yüzey sıcaklıklarını tespit ediyor ve normal nem sensörüne oranla optimal pişirme süresini çok daha doğru şekilde ayarlayabiliyor. Böylece yiyecekler yanmıyor ya da çiğ kalmıyor. Üstelik antibakteriyel yapısı sayesinde yüzde 99,9 oranında bakteri oluşumu engellenerek kötü kokuların yayılması da önleniyor. MC32 F600G Mikrodalga fırın, 523x309x506 mm., Samsung.

Modern ve şehirli bir yaşam tarzınız varsa kolayca pişirmek, çabucak temizlemek sizin için önemli. Düz hatlı akıllıca çözülmüş bir mutfakta hızlıca yemek hazırlamak için küçük bir mikrodalga fırın doğru seçim olabilir, Oplae mutfak, Vanucci.

Kalabalık bir aileyseniz mutfakta bol depolama üniteli, ekstra yemekalanı olan bir yerleşim ve dayanıklı malzemeler tercih edin, Diana rustik bej, Kelebek Mutfak.

Sekiz programlı bağımsız multifonksiyonel fırın özel pizza programı sayesinde, üst taraf nemli tutulabilirken, pizza veya diğer hamurların tabanını mükemmel şekilde çıtır çıtır kızartıyor. A enerji sınıfından bile yüzde 20 daha fazla enerji tasarrufu sağlayarak hem doğaya hem de aile bütçesine önemli katkı sağlıyor. HBN532E3T fonksiyonel fırın, 595x595x548 mm, Bosch.

Evde hayatınız mutfak odaklıysa, hatta yakın arkadaşlarınızı bile burada ağırlıyorsanız geniş, oturma köşesi de olan bir mutfak tam size göre. Fırınınız ise elbette multifonksiyonel olmalı, Nolte.


Pek çok işlevi aynı anda sunan fırın evde hazırladığınız kalabalık arkadaş ya da aile davetlerinde kolay ve zahmetsiz mangal keyfi yaşatıyor. Fırının Combo Grill fonksiyonu yiyeceklerin her yerinin eşit derecede ve daha hızlı pişmesini sağlıyor. Hamur işlerini de kolayca hazırlayabiliyorsunuz. Gourmet cam kapaklı fırın easy clean teknolojili 850x600x600 mm, Vestel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz stili

Burada her şey %100!