Makyaj masası

0

Kadınların sık kullandığı mobilyalardan biri kuşkusuz makyaj masası. İster çekmeceli, ister puflu ve konforlu olsun her stil için bir seçenek bulabilirsiniz.

Vintage yaklaşımlar
Eskitme cilalı, Jozette.
Hem formu, hemde cilasıyla nostaljik ve romantik olabilirsiniz. Malzeme: El oymasıahşap üzeri yeşil patine cilalı. Ölçüler: 115x42x160 cm.

BUNLARA DİKKAT!
İlk kez 17. yüzyıl sonlarında Fransa’da soylu kadınların ruj sürmek, mücevher saklamak ya da saçlarını  düzeltmek gibi ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan ve popüler olan makyaj masaları evin en feminen mobilyaları. Ancak siz yine de satın almadan önce nelere dikkat edeceğinizi bilin.

• Yatak odasında nereye yerleştirmeniz gerektiğine karar verin. Bunun için en uygun yer yüzün gün ışığı alması için pencere önüdür. Bu alanı ölçün ve yerleştirdikten sonra etrafında hareket edeceğiniz bir alan kalmasına dikkat edin.
• Bir niş ya da duvar önüne koyarken süpürgelik ve kalorifer borularını dikkate alın.
• Üzerine yerleştireceğiniz ürünleri düşünerek üst tablası geniş olan bir model tercih edin.
•En geleneksel makyaj masası formu ortası boş, üstte ya da iki yanda çekmeceli olan model. Ancak bunun için geniş bir yatak odasına ihtiyacınız var.
• Üçlü aynalar hantal olsa da yüz ve saçı her yönden en rahat göreceğiniz seçenektir. Katlanır olanları tercih edebilirsiniz.
• Koltuklu ya da puflu bir model seçiyorsanız, rahat hareket için masa ile arasında 18-20 cm bırakın.
• Ayakları sağlam, çekmece rayları esnemeyen bir model tercih edin.

Sıradışı avangart
By Sehpacı Moonlight,www.evmanya.com
Beyaz ve turkuaz renk kombinli konsol ve ayna çok yünlü bir kullanım alanına sahip. Malzeme: Masif üzeri mat lake cilalı. Ölçüler: 89x45x106 cm.

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.