Küçük banyolara güzel fikirler

0

Çoğumuzun evinde banyo küçüktür ve bu bizi mutsuz eder. Sık sık kendinizi ne yapabilirim, diye düşünürken buluyorsanız, güzelleştirmeyi deneyin!

Küçük ilavelerle de olsa stil kazandırın Bir mekanı stil sahibi bir yaşam alanına dönüştürmenin pek çok yolu vardır. Banyoda yaratmak istediğiniz havayı elde ederken küçük düşünün! Stile giden yol, her zaman büyük parçalarda gizli değildir.

Bir kavanoz, bir sepet Büyük boy kapaklı cam kavanozlar ve hasır, jüt sepetler, kişisel bakım ürünleri ve diğer eşyalar için ideal bir depolama/sergileme aracıdır. Bu detaylarla natüralist stilde bir banyo için de ilk adımı atmış olursunuz.

Bembeyaz bir sayfa açın Eğer istediğiniz aynı zamanda aydınlık ve iç açıcı bir görünüm ise önerimiz, seçimlerinizi beyazdan yana yapın. Seramik, mobilya, tekstil, aksesuar, aydınlatma… Yeşil bitkiler ve taze çiçekler ile ferahlığı pekiştirin. Ikea.

Estetik ve fonksiyonel Gömme bir küvetiniz varsa, bu çözümü sevebilirsiniz. Özellikle banyonuzu yeniliyorsanız, küvetin yan duvarını, estetik ve işlevsel nişler için ayırabilirsiniz.

Lavabo etrafında Ahşap bir ünite üzerine yerleştirilmiş bir lavabo her zaman şık durur. Lavabo etrafını ise stilinizi tamamlayan detaylarla dekore edebilirsiniz. Bu arada, klozetin duvarında merdiven raf çözümü de hoş durabilir.

Duvarı ikiye bölün, kullanın Banyonun en büyük duvarını ikiye bölün. Bir tarafında lavabo+dolap+ayna üçlüsü için kullanın. Diğer alanı ise, mevcut duvarın devamı raflar olarak kurgulayın. Tüm eşyaları bu beton raflarda depolayın. Koçtaş.

Basit ama etkili Klasik ama her zaman etkili çözümlerden biri de, uygun alanları rafla değerlendirmektir. Dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz gibi depolama için de akılcı alanlar yaratabilirsiniz.

HAZIRLAYAN SEVDA BARANDIR SUNGURTEKİN

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.