İşlevsel düşünün!

0

Küçük bir salonda farklı kullanım amaçlarınız için çözüm üretmek kolay değil.  Bunu doğru uygulamak için mobilya seçimlerini doğru yapmak gerekiyor. Biz bu soruna yanıt aradık.

Renklerinizi revize edin

Belki fazla klişe gelecek ama ana renginiz beyaz, krem gibi açık bir ton olmalı. Çünkü hem ışığı iyi yansıtarak  mekanı aydınlatıyor, hem de diğer renklerle uyumlu olabiliyor. Aksesuar ve tekstiller için bir renk teması üzerine  gidebilir ya da zıt renkleri birlikte kullanarak mekanı enerjik kılabilirsiniz.

Fonksiyonellik kazandırın
Oturma kısmı döndürerek açıldığında uzanma koltuğu, sırt kısmı tamamen açıldığında ise iki kişilik yatak  olabilen çok fonksiyonlu kanepeler küçük salonlar için doğru çözümler sunuyor. Invitation Smart fonksiyonel  kanepe, www.evgor.com.tr. Mavi örtü, Barbro polar örtü, İkea. Çiçekli yastık, Zara Home. Zigzag yastık, Deco Center. Fuşya yastık, Marsk&Spencer.Depolamayı unutmayın

Küçük mekanlarda depolama her zaman bir sorun. Hemen ulaşmak istediklerinizi, açık raflı ünitenizin alt raflarına yerleştireceğiniz sepet ve kapaklı kutularda depolayabilirsiniz. Mavi hasır sepet, sarı kase, mavi kupa, yazılı kupa, Tepe Home. Mavi örgü sepet, Koçtaş. Keten peçeteler, Deco Center. Mavi örtü, Boyner Evde.

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.