Hobilerinize yer açın

0

Hobileriniz için evde yer olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Hem işlevsel hem de dekoratif bir hobi köşesi yaratmak için sadece boş bir duvar alanı yeter de artar.

Mood board’unuzu kurun
Hobi alanınızda ilham kaynağı olabilecek çalışmalarınızı asmak için duvar alanınızı bu şekilde bölümlendirerek notlarınızı ve çalışmalarınızı asabilirsiniz.

Kişiselleştirin
Bir zamanlar çocuğunuzun odasında kitaplık olan ve artık işe yaramayan dolabı boyayıp duvar kağıtları ile kaplayarak kendi hobi alanınızda değerlendirebilirsiniz.
Dolap, Tchibo.

Alan darsa
Dar alana eşya sığdırmak zor olduğu için çalışma masanızı aynı zamanda depolama alanı da olan modellerden seçebilirsiniz.
Sundvik masa, Ikea.

Malzemeleri servis edin!
Yemek servisinde kullanılan tepsili sehpaların hobi köşesinde ne kadar işlevsel olabileceğini tahmin bile edemezsiniz. Malzemeleri düzenlemek için mini sepetleri ayırıcı olarak kullanabilirsiniz.
Tepsili sehpa, Tchibo.

Çoklu gözler
Küçük ebatlı hobi malzemelerini düzenli bir şekilde saklayabilmeniz için küçük gözleri olan dolap ünitelerini kullanabilirsiniz.
Şifoniyer, Mudo Concept.

Kaplayın
Eğer bir odanın içinde küçük bir alanı hobi köşesi olarak düzenliyorsanız, alanı odanın geri kalanından ayırmak için bu bölümü duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz.
Koçtaş.

Stil kombinasyonu
Eğer masanızın belli bir stili varsa diğertamamlayıcı aksesuarları da benzer stillerde seçerek daha bütünsel birgörünüm yaratabilirsiniz.
Country masa, Doğtaş.

Isıtan yüzeyler
Daha davetkar bir görünüm yaratmak ve basit bir sandalyeye daha sıcak bir görünüm kazandırmak için üzerine post atabilirsiniz.
www.n11.com

Portatif ve hesaplı
Portatif, hesaplı ama bir o kadar da stil sahibi eşyalarla şık köşeler yaratabilirsiniz.
Bez dolap, www.n11.com

Desen ekleyin!
Hobi köşenizde kullanacağınız mobilyaları sticker’larla hareketlendirebilirsiniz.
Dolap, Mudo Concept.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.