Her mevsim için iki düğün sofrası

0

Her detayı ile bizzat ilgilendiğiniz bu özel gün için güzel fikirlere de ihtiyacınız vardır. Size önerimiz, kendin yap konseptine de uygun bu iki stilde dekore edilmiş masalar ve düğün mekanı…

RUSTİK STİLDE DEKORASYON Son yıllarda oldukça popüler olan rustik temalı düğünlerde sadece cipso çiçekler kullanarak bile natürel bir romantizm yakalayabilirsiniz. Düğünün temasını rustik stil ve bir meyve teması ile birleştirebilirsiniz. Limon ve zeytin temalı düğünler tercih edilenler arasında…

Rustik düğünler iyi fikirlere de uygun düğünlerdir. Günü daha özel kılmak için lavanta keseleri, magnetler, fotoğraf çerçeveleri hazırlayabilirsiniz. Rustik bir düğün kırda, ağaçlı yeşil bir mekanda yapıldığında pastel romantizme ulaşabilir. Dantel detaylar, çuval ve nude tonlarda kumaşlar, nude tonlarda çiçeklerle süslenmiş çerçeveler, sarkıt profiller, hoş bir salıncak ve aynı temada bir nikah alanı olabilir.

SHABBY STİLİNDE DEKORASYON Yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz ev düğünleri kendin yap konseptine en uygun olandır. Her şey sizin için bir malzeme olabilir. En güzel yanı, hiçbir beklenti içine girmeden, içinizden geldiği gibi süsleme yapabilmeniz. Seçtiğiniz konsept, ‘içimizden bu geldi’ diye bağırabilir. Kimse balonlarla kapı süsünün uyumsuz rengine takılmaz.

Bahçede yapılan ev düğünlerinde açık alanı bir baştan bir başa aydınlatabilecek, düşük maliyetli ancak fotoğraflarda iyi görüntü veren sarkıt ampuller hazırlatabilirsiniz. Bahçedeki büyük ağaçların gövdelerini fotoğraf panosu olarak kullanabilir, etrafına led ışıklar sarabilirsiniz. Sokağınızın başına, evinizin önüne ahşap yön panoları hazırlayarak sempatik bir karşılama yapabilirsiniz.

FOTOĞRAFLAR ZOE CONFETTI

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.