Diğer odayı değerlendirin: Tek mekanda çok işlev!

Evinizin diğer odasını kimi zaman çalışma, kimi zaman misafir ve aynı zamanda da oturma odası gibi düzenleyerek tek mekanda çok işlev kazandırın.

Evinizdeki yedek odayı; hobi, çalışma, misafir yatak odası ve oturma odası yapmak gibi hain planlarınız var ama nasıl bir kurgu yapacağınız konusunda zorlanıyorsanız, akıllı çözümler ve işlevsel mobilyalarla on adımda bunu başarabilirsiniz.

loaf.com

ÜST ÜSTE KOY YERDEN KAZAN *

Üst üste konulduğunda bir sedire dönüşen, gerektiğinde ayrılabilir yatak sistemleri çoklu misafir durumunda oldukça işe yarar. Böyle bir modeli marangozunuza ve döşemecinize yaptırabilirsiniz.

Ikea.

SAKİN RENKLER *

İki ya da üç işlevli bir odada doğal ahşaplar, aydınlık renkler ve doku geçişleri dingin ve huzur verici bir atmosfer yaratır ki bu da gerektiğinde yatıya gelen konuğunuzun rahat etmesini sağlar.

thehavenlist.com

KEYİF MOLASI *

Odada ekstra bir kanepe veya koltuk yerleştirme imkanı yoksa pencere önünü tıpkı burada olduğu gibi düzenleyerek misafiriniz için keyifli bir dinlenme köşesi organize edebilirsiniz.

oratinghomey.com

DERLİ TOPLU OLUN *

Eğer odada 100-120 cm uzunluğunda bir nişiniz varsa bu alanı gizlenebilir, kapaklı bir çalışma alanına dönüştürerek kullanabilirsiniz. Böylece siz otururken ve misafiriniz uyurken kapakları kapatarak ofis havasının gözü rahatsız etmesini önlersiniz.

Thcibo.

4 kişilik ailenin yaşadığı 41 metrekarelik şık ve işlevsel karavan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kış ortancası Bergenia çiçeği bakımı nasıl yapılır?

Lilyum çiçeği bakımı nasıl yapılır? Lilyum anlamı ve yetiştirilmesi