Desenli seramikle daha çarpıcı – Evim

Desenli seramikle daha çarpıcı

Etkileyici desen ve renkteki zemin ve duvar seramikleriyle mutfak, banyo, antre gibi trafiği yoğun olan bölgelere şıklık katmayı deneyin.

Pip Studio.

Hem temizliği çok kolay hem de uzun ömürlü olan desenli seramiklerle yaşam alanlarının her metrekaresine yönelik iddialı uygulamalar yapılabiliyor.
Farklı şekil, desen ve sayısız renk alternatifi olan bu kaplamalarla neler yapabileceğiniz ise sizin yaratıcılığınıza kalmış.
Yüzey:
Seramik kaplamalarının dokulu veya pürüzsüz, her iki tipte de parlak ve mat alternatifler var. Parlak yüzeyleri olanlar desenli karolarla kombinlendiğinde çok şık sonuçlar verebiliyor. Mat yüzeyli olanların modern yaşam alanları için daha fazla tercih edildiği görülüyor.
Renk kombinasyonu: Monokromik bir renk kartelası neredeyse tüm stildeki yaşam alanlarına kolay uyum sağlar. Zamansız bir seçim de olacağı için uzun yıllar modası geçmeden kullanabilirsiniz.
Desenli karolarda en sık kullanılan renk kombinasyonlarından biri de mücevher tonları. Marakeş stili bu renkler daha çok geometrik desenlerle beraber kullanılıyor. Turkuaz ise favori renk.

KARMA Farklı koleksiyonlara ait karoları birlikte kullanmayı deneyin. Kontrast ya da birbirini tamamlayan tonları evinizin dekorasyon stiline göre tercih edebilirsiniz.
Desenli karoların tamamı, Bien Seramik. Babet, Koton.

ETNİK Oryantal tınılar, Kuzey Afrika gibi etnik stillerden hoşlanıyorsanız bu tarz karoları tercih edebilirsiniz. Özellikle yazın dış mekanlarda sofistike ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlayabilirler.
Karolar, Seramiksan. Babet, Koton.

ZAMANSIZ Beyaz çiniler zamansız ve modası geçmeyen bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.
Kaplamalar, Seramiksan. Ayakkabı, Koton.

AKDENİZLİ Serin ve dingin mekanlar tam da size göre ise Akdeniz tarzı çinileri tercih edebilirsiz.
Kaplamalar, Kale Seramik. Ayakkabı, Koton.

Bir Cevap Yazın