Değişiklik yapmadan önce ona sorun-04/12

Merhaba,Gardırobum yatak odama sığmıyor.Bu yüzden ütü odasına yerleştirmekdurumunda kaldım. Odanınyerleşiminden memnun değilim.Odamın ölçülerini ekte veriyorum.Odada ayrıca tek kişilikbir yatak, koşu bandı ve 60×60 cm.katlanan masa var. Mevcut mobilyalarımiçin yeni bir yerleşim önerebilirmisiniz? Gülcan Türk.

Gülcan Hanım,Oda yerleşiminiz için ekte çizimliönerimi yolluyorum. Küçük düzenlemelerleodanız istediğiniz gibidaha kullanışlı olacaktır. Yatağınızı395 cm.lik duvara dik yerleştirebilirsiniz.İki yana komodinleri ve üzerinekumaş başlıklı abajurlar şıklıkyaratır. Gardırobunuz için yer değişikliğimümkün görünmüyor. Katlanırmasanın altına koyacağınızbir sehpa çok amaçlı kullanılabilir.Masa duvarını açık raflarla değerlendirebilirsiniz.

Merhaba,Eğimli tavanımın fotoğrafını ekte paylaşıyorum.Ölçüye göre dikilen tül perdeyi açıp kapatamıyoruz.Ancak güneşliği açıp kapatmam gerekiyorama nasıl bir sistemle çözeceğimi bilemiyorum.Stor perde kullansam sizce uygun olur mu?Şu anda resimde gördüğünüz gibi eski perdemimerdivene çıkıp kıskaçla sabitleyerek kullanıyorum.Nilay Ekelik

Nilay Hanım Merhaba,Eğimli pencereniz için üç farklı öneri verebilirim:1. Dikey perde çözümünde eğimli kısımda açkapa özelliğini kullanabilirsiniz.2. Balon perde çözümünde hem tül perdenizihem de güneşliği açıp kapayabilirsiniz.3. Stor veya katlamalı perde çözümünde deaçıp kapamanız mümkün. Salonunuza uygundekoratif çözüm katlamalı stor olabilir. Perdeyi,tavan bitişine kumaş alınlık yaptırarak asabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Denize bakan mekanlar

Değişiklik yapmadan önce ona sorun-05/12