Çocuk odaları için ipuçları

0

Çocukluğa geçiş döneminde odaları için, kendileri gibi çok renkli fikirler bunlar. Düzen önerileri ve stil katan alışveriş seçenekleriyle gelin odasını yenileyelim.


İLHAM VEREN FİKİR Odasının duvarlarını beyaz kağıt ile kaplayabilir, üzerine yazı yazması için teşvik edebilirsiniz. Duvarı en sevdiği kitabın yaprakları ile kaplamak da bir fikir.
vivense.com

ARKADAŞI GELDİYSE Yatılı misafir gelen arkadaşların da konforu önemli. Yavrulu karyolalar bu anlamda son derece işlevsel bir çözüm.
Yavrulu karyola, Ashley Furniture.

KÜÇÜK DOKUNUŞLAR Aplik, avize gibi aydınlatma elemanlarına ufak dokunuşlar yapın. Örneğin fistolar, tüller renkli kurdelelerle…
Aplik, perabulvari.com

STİL SAHİBİ YASTIKLAR Yastıklar büyük fark yaratır. Yatakları için renkli ve desenli olanlarını seçebilirsiniz.
Yastık, Mudo Concept.

SEZON EĞİLİMİ Neon renkli ürünlere odalarında yer açın. Hem çok popüler hem de enerji verici. Özellikle çalışma alanları için ideal bir seçim olabilir.

HOBİLERİ VARSA Hobileri her ne ise ona uygun birkaç parça ilave edebilirsiniz. Örneğin futboldan çok hoşlanıyorsa masa ve aydınlatmasını bu şekilde düzenleyebilirsiniz.
Masa, avize, Çilek Mobilya.

EMOJİLER Emojilerle son derece stilize desenli ürünler ortaya çıkabiliyor. Gülümseten bir detay olarak zemin döşemesinde bu tarz bir halı tercih edebilirsiniz.
Emoji halı, Royal Halı.

Bir deseni bir yüzeyde kullanıyorsanız diğer detaylarda da tekrarlayarak bir dekoratör gibi mekanı yorumlamış olursunuz. Duvar kağıdı, yatak örtüsü ya da dekoratif yastıklarda tekrarlamak gibi.
Kumaş ve duvar kağıtları, Tasarım Perde.

TEMATİK DEKOR Odalarındaki bir köşeyi tematik bir biçimde dekore edebilirsiniz. Örneğin denizci stilinde.
Rain genç odası, Tepe Home.

DÜZENE STİL KATIN Sıradışı tasarımları olan depolama üniteleri hem düzen hem stil katar.
Kitaplık, Crocodily.

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.