Çekim gücü: Rustik country

Modern hatlı rustik mobilyalar, ham ahşaplar, baharat tonları ve yumuşak dokular ile samimiyet ve rahatlık odaklı mekanlar…

Mutfakta yaşam! Ekoseler, tomurcuk motifleri, çimler, baharat tonları, bir çiftlik evi sıcaklığını taşıyan aksesuarlar… Birazdan balkabaklı turta yapmak için mutfağa geçebilirsiniz. Zemin, saat, Koçtaş. Vanilya renkli duvar boyası, Düfa. Tezgah ve tabaklık, Bilgili Mobilya. Geyik temalı kupalar ve  latte makinesi önünde kullanılan kupa, Starbucks. Latte makinesi, Tchibo. Multifry, De’Longhi. Yeşil ve turuncu  kupa, yağlıklar, turta kapları, fırın kabı, çatal-bıçaklar, kesme tahtası, termos, seyahat termosu, mini kavanozlar, dondurma kabı, kek kabı, Tantitoni. Sandalye, ekose kurdeleli sepet, çelenk, hasır sepet, mavi-kırmızı bardaklar, Mudo Concept. Baykuş, teneke kutular, Tepe Home. Kurulama bezi olarak kullanılan yastık kılıfları, keten  kurulama bezi, çiçekler, vazo, perde olarak kullanılan masa örtüsü, ahşap evler, ahşap  figürler, bebek, throw, ekose sandalye minderi, ekose ev ayakkabısı, post, kırmızı masa örtüsü, yeşil kova, dore renkli teneke kutular, İkea. Kırmızı fener, Karaca Home. Nar çiçeği ve yanık sarı kupalar, Crate&Barrel.

Samimi sohbetler
Şömine ya da soba görünümlü elektrikli ısıtıcılar tüm aileyi etrafında toparlayabilecek kadar davetkar bir görünüm yaratmayı başarıyor. Kanepe, koltuk, ekose yastık, yan sehpa, sepetin içindeki çam ağacı dalları, kütük görünümlü mumluk, dekoratif köpek, Tepe Home. Şömine görünümlü ısıtıcı, tablo, Koçtaş. Halı olarak kullanılan throw, H&M Home. Orta sehpa, baykuş, fener, abajur, Mudo Concept. Oyuncak, örgü yastıklar, sepet, throw, koyu renkli sepet, İkea. Tepsi, bakır termos ve fincanlar, turuncu şeritli yün yastık, bal kabağı formundaki dekoratif cam objeler, ahşap mumluklar, ağaç dalları, şömine küreği, Crate&Barrel. Yavruağzı renkli seramik vazo, Karaca Home. Yeşil örgü süveter, şal, Park Bravo. Kupa, Starbucks. Bambu renkli duvar boyası, Düfa.
Duvar kağıdı, yeşil jaluzi, Koçtaş. Ham ahşap masa, telefon, Mudo Concept. Sandalye, saat, fincan, kitap desteği, bitkiler, Tepe  Home. Patchwork halı, Apex. Sepet, ev ayakkabısı, throwlar, İkea. Masa aydınlatması, Bilgili Mobilya. Çerçeve, Karaca Home. Ahşap  kasalar, ekose yastık, H&M Home. Sepetteki tabu ve monopoly oyunları, www. hasbro.com. Burberry desenli dosya, İstanbul temalı defterler, sarı dosya, çok renkli ajandalar, www.keskincolor.com.
Bambu renkli duvar boyası, Düfa. Bank olarak kullanılan sehpa, örgü yastıklar, mavi geyik, lambader, mini hasır tepsi, Mudo Concept. Ham ahşap filler, ekose ve keçe yastıklar, yapay ağaç, örgü kapı ağırlığı, Tepe Home. Kelebek askı, Bilgili Mobilya. Ahşap tepsi, terlikler, post, çuval, H&M Home. Kupa ve sarı kase, Crate&Barrel. Ham ahşap fener, Karaca Home. Mini keçe kuşlar, İkea. Stor ve zeminde kullanılan ahşap döşeme, pembe kutular, Koçtaş. Askıdaki şal ve kazak, Park Bravo.
HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ FOTOĞRAFLAR İBRAHİM ÖZBUNAR YAPIM ASİSTANI RAKEL ROZENT VUR

Ne Düşünüyorsun?

Yorum lar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Pastel renklerin modern dansı

Bu ev onun hayal dünyası