Burcunu söyle, hediyeni seç

0

Sevdiği renkler, dekoratif ürünler, kumaş ve aksesuar seçimleri,özel ilgi alanları derken aklınız iyice karıştıysa, tüm seçeneklerarasından en orijinal, en yaratıcı ama herşeyden önce endoğru hediyeyi bulmak için belki de onun burcunu mercek altınaalmak iyi bir fikir olabilir, ne dersiniz?

KOÇ
Zodyak’ın en aceleci burcu için abartılı ve kalitelihediyeler en doğrusu. Ayrıca renk konusunda küçükbir ipucu, kan kırmızıdan vazgeçmeyin. Şık bir saat,son model oyuncak bir araba, tasarım bir sandalye, kırmızıbir kazak, şamdan veya büyük vazo ya da yeni nesil bir iPad,iPhone seçenekler arasında.

BOĞA
Boğa dokunarak hisseder. Huzuru, mutluluğutoprakta ve doğada bulur. Pratik zekalı,lükse, rahatına ve damak tadına düşkünesprili Boğa’lar için bir kutu çikolata, yatak tepsisi, kupa,şarap karafı, battaniye veya film koleksiyonu alabilirsiniz.

İKİZLER
Gözlemlemek ve araştırmak en önemliözellikleri. El becerileri gelişmiş olan İkizler’indeğişken ruh hali, yeniliğe açık kişiliği içinteknolojik hediyeler seçebilirsiniz. Son model bir ceptelefonu, eğlenceli bir araştırma kitabı, zeka oyunları,gazetelik, ikinci el aksesuarlar ilk akla gelenler.

YENGEÇ
Yaratıcı, detaycı, aile bağları kuvvetli olanYengeç’ler için bir kutu kibrit bile alsanıziçten olun yeter. Mutfak eşyaları, bir demetçiçek, resim çerçevesi, biblo tercihleriniz arasında olsun. ~

ASLAN
Kalite ve gösterişe düşkünlüğü ile öne çıkanAslan’a alabileceğiniz armağanı yaldızlı birhediye paketi yapmanızı öneriyoruz. Cesurve atak aslanlara altın süs eşyaları, kaliteli bir parfüm,iddialı bir stiletto, değerli kol düğmeleri alabilirsiniz. Renkseçimleriniz sıcak ve canlı renklerden yana olsun.

BAŞAK
Pratik ve düzenli olma eğilimindekiBaşak’lara savurganlıktan uzak hediyeler endoğru seçenek. Parfümlü sabunlar, kullanışlıobjeler, kişisel gelişim kitapları, kumbara, masa lambası,ofis ürünleri, dengeli beslenme kitapları önerilebilir.

TERAZİ
Estetik duyarlılığı gelişmiş, zarif Terazi’ler,dünyanın dengesini korumaya çabalar.İlişkiler ve sosyallik onlar için çok önemlidir. Orijinaltablolar, cep bilgisayarı, güzellik ürünleri, tasarım birobje, şamdan, son moda gece elbisesi alabilirsiniz.

AKREP
Güçlü sezgileri olan Akrep’lere hediyeseçerken aman dikkat! Çünkü kürklü veyakürk görünüşlü nesneleri hiç sevmezler. Onasevginizi ifade eden özenle seçilmiş parçalar armağanedebilirsiniz. Bıçak setleri, korku ve gerilim filmleriromanları, gece lambaları, tarot kartları, kırmızı jartiyerliiç çamaşırları, büyük boy mumlar düşünülebilir.

YAY
Gezmeyi, özür olmayı seven neşeli Yay’lariçin ruhuna hitap eden hediyeler seçmeniziöneriyoruz. Şık seyahat valizleri ve seyahataksesuarları, dünya küresi, dolu bir pikniksepeti, gümüş vazolar, Feng shui kristalleri, yatak örtüsü yada hayvanlarla ilgili aksesuarlar uygun alternatifler.

OĞLAK
Sorumluluk sahibi olduklarından ağırbaşlı vekullanışlı hediyelere yönelmenizi öneriyoruz.Tutarlı ve kuralcı Oğlak’lar için spormalzemeleri, İsveç çakısı, ahşap resim çerçevesi, hatıradefteri, şık bir dolmakalem, pahalı bir şarap alabilirsiniz.

KOVA
Bağımsızlığına düşkün Kova, her türlü içeceğitüketmekten zevk alır. Entelektüel, zeki vesıra dışı tarzlarıyla dikkat çeken burç insanınazeka oyunları, fonksiyonel bir teleskop, orijinal kül tablaları,fotoğrafçılık malzemeleri, değerli sanatsal objeler, bakımkremleri seçenekleriniz olabilir.

BALIK
Duyarlı, duygusal, romantik Balık burcumeditasyon ve yoga yapmaya meyillidir.Estetik duyguları gelişmiş Balık’lara aromalarıtütsüler, mutfak için her şey, albüm, bir tablo, biblolar, ipekbir gecelik, banyo sabunları gibi maddi değeri yüksekolmayan ama zevkine uygun hediyeler alabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.