Buharla temizleyin!

Su buharıyla yaşam alanlarınızı pırıl pırıl yapın, üstelik hiçbir kimyasal madde kullanmadan.

1. Buharlı süpürge almadan önce markaların farklı seçeneklerine bakmanızda fayda var. Çünkü aynı markanın da farklı modellerde buharlı süpürgeleri bulunuyor.
2. Hem fırçasıyla toz ve kiri toplayan hem de buharla temizleyen ürünlerden tercih edin. Böylece iki işi bir arada halletmiş olursunuz. Tozları aldığınız için buharla temizlerken de makinenizden tam verim alırsınız.
3. Buhar, zorlu lekeleri bile temizler. Ancak unutmayın aldığınız süpürgenin buhar ayarı da önemli. Tabanına  göre özel buhar çıkışı sağlayan bir model arayın. Ayrıca ürünün ne kadar buhar gücü olduğu da önemli bir nokta.
4. Döşemenizin buhar ile temizlenmeye uygun olup olmadığına dikkat edin. Eğer uygun değilse zemininize zarar  verebilirsiniz.
5. Süpürgenizin kablo uzunluğu da önemli bir nokta. Uzun bir kablo sayesinde odalar arasında dolaşırken fişi  çıkarıp takmak derdinden kurtulursunuz.
6. Ürünün farklı aparatlarını farklı yüzeyler için kullanabilirsiniz. Halı, parke, cam gibi yüzeylerin yanı sıra lavabo,  fayans derzleri, perde, koltuk gibi temizlenmesi zor alanlarda temizlik sağlayan aparatlar da bulunuyor.
6. Buharlı temizleyicilerde hiçbir kimyasal madde kullanılmadığından zeminde kimyasal madde kalıntısı kalma  riskini de ortadan kaldırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Makyaj masası

Mavi-Beyaz yaz!