Bu iki ürünün farkı ne?

0

Menekşe mi petunya mı? Baktığınızda ne kadar da aynı gözüküyorlar değil mi? Tıpkı onlar gibi aslında aynı gibi duran pek çok ürün ne kadar da farklı.

Hercai menekşelerin eşit büyüklükte olmayan ve her birinde genellikle iki ayrı renk bulunan, yuvarlak hatlı beş adet kadifemsi taç yaprağı vardır.

Petunyaların trompet şeklinde beş adet yaprağı bulunur. Merkezi farklı renktedir, damarları vardır ve farklı renk kenarları bulunur.

Seramik saç kurutma makinesinde bulunan seramik diskler uzak kızılötesiısı üretilmesini sağlar. Bu, daha hızlı, daha nazik ve etkili kurutmaişlemi sağlar. Ayrıca ısının saça verdiği zararı en aza indirir.

İyonik saç kurutma makinesi negatif iyonlar yayarak elektriklenme ve kabarmayı önler. Eğer saçlarınızda doğal bir görünüm istiyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Porselen yüksek derecede ısıda pişirildiğinden dayanıklıdır. Günlük kullanılan tabak, kupa, çaydanlık gibi ürünlerin çoğu porselendir.
Terracotta topraktan olduğundan dayanıklılığı daha azdır. Ancak kolay şekil verildiği için çaydanlık bisküvi kutusu gibi ürünlerde kullanılır.

Linoleum doğal malzemelerdendir ve pek çok renk alternatifi vardır. Günümüzde iş yerleri ve evlerde sıklıkla kullanılıyor.

Vinil sentetik bir malzemedir. Taş ve ahşap gibi materyallerin dokusunun baskı yapılmasıyla yapılır.

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.