Bu 2 ürünün farkı ne?

0(Solda) Düdüklü tencereleri ocak üzerinde kullanabilirsiniz. Yemeği direkt tencerenin içinde pişirirsiniz. Paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Emsan

(Sağda) Elektrikli düdüklü tencereler, elektrik ile çalışır. Farklı yemeklerin pişirme süreleri otomatik olarak ayarlanır. Güvenlidir. İçinde ayrı bir pişirme haznezi vardır. Sinbo.


(Solda) Led TV’ler genellikle ince çerçeveli ve çok geniş bir ebat seçeneğine sahipler. Genellikle parlak bir görüntü sunduklarından odanız gün ışığı alıyorsa bu sorun olabilr. Philips

(Sağda) Plazma TV’ler aksiyon sahnelerinde daha net görüntü verirler. Büyüklükleri genellikle 64 inch’ten büyük olmaz. Fiyatları Led TV’lere göre daha uygundur. Panasonic.

(Solda) Kevgir metal ya da plastikten olabilir. Ayaklı bir tabana sahiptir. Kase şeklindeki kevgirin delikleri büyüktür ve genellikle makarna süzmek için idealdir. Tantitoni.

(Sağda) Süzgecin uzun bir sapı ve ince örgü bir sepeti vardır. Delikleri küçüktür. Çay ve meyve sularını süzmek ya da un elemek için daha idealdir. Mudo Concept.

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.