Bitkilerinize yer açın

0

Bahçeniz olmayabilir, balkonunuz da… Ya da belki çok küçük ve yeşil bitkilerinize doyamıyorsunuz. O halde yenilebilir olanlardan, her dem iri yapraklı yeşillere kadar dört mevsim rahatlıkla evin içinde yetiştirebileceğiniz bitkileri duvarlarınıza taşıyın.

KEYİF KÖŞEME Salonda sadece bitkilere özel bir raf olsun. Bitki rafının etrafında ise kendinize ait, kişisel bir köşe, örneğin bir okuma köşesi hazırlayın. Raf, kilim, okuma lambası, çerçeve, kumaş, yeşil sulak, Ikea. Tüm yeşil bitkiler, saksı olarak kullanılan ahşap kutular, mini sulak, şeffaf saksı, yeşil seramik saksılar, minderler, Koçtaş. Kaktüs şeklindeki aydınlatma, saat, bonvagon.com. Baykuş, kurbağa, kaplumbağa, cam vazo, Paşabahçe. Kuplu vazo, galvaniz sulak, Mudo Concept.

MUTFAĞIMA… Askılar neden sadece mutfak ekipmanlarını asmak için olsun ki! Yenilebilir bitkiler, sukulentler ve hatta yeşil bitkiler için de askılarda yer ayırabilirsiniz. Ahşap askılar, masa, sandalyeler, metal ray, S kanca, kesme tahtası, tahta servis kaşıkları, kenevir ip, metal asılabilir kova, beyaz galvaniz saksı, kurulama bezi, süzgeç, keçe Amerikan servis, halı, sandalye minderi, beyaz mug, lila mug, Ikea. Kitchen Garden roka ve maydanoz, limon serviler, şimşir ve diğer tüm yeşil yapraklı yeşil bitkiler, Koçtaş. Asılabilir cam fanus, kuş, tropik muglar, Paşabahçe. Servis tabakları, Bella Maison. Panolar, bonvagon.com

Bitkileri gruplayarak asabilirsiniz.

Bir dresuarı sadece yeşil bitkileri sergilemek için kullanabilirsiniz.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ FOTOĞRAFLAR AHMET GÜL/PTS YAPIM ASİSTANI İBRAHİM GEZER

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.