Biraz cesaret!

0

Koyu tonlar, gold ve cam detaylar ile şekillenen yaşam alanları, cesur kombinasyonlara sahip.

Tuğba Korkmaz, eşi ve çoçuklarıyla birlikte yaşadığı 160 metrekarelik evini ve yaşamlarını şöyle özetliyor: “Halkalı’da bir sitede 3+1 bahçe katında yaşıyoruz. Güzellik salonu sahibiyim. Uzun zamandır evimde yenilik yapmak istiyordum. Önce dekorasyon dergilerini inceleyerek fikir edindim. Sonra harekete geçmeye karar verdim. Bunu yapabilirim diye düşündüm. Değişikliğe salonumdan başladım. Farklı renkleri birbirleriyle beraber kullanmayı seviyorum. Alışılmışın dışında koyu renkleri, aynaları ve gold aksesuarları kullanmayı tercih ettim. Yatak odamızı tasarlarken kontrast renkleri bir arada kullanmayı seçtim. Siyah beyazdan gelen o asil uyum ortaya çıkmış oldu.”

SALONUN koyu renge boyanan duvarlarına hareket katmak için çıta uygulaması yapılmış.

ANTRENİN koyu duvarlarına renk katmak gold çerçeveli bir ayna ile beyaz lake ve cam+gold metal detaylı bir dresuar kullanılmış.

EVİN KÜÇÜK BİREYİ kendi odasında kendi seçimlerini yapmış. Geniş bir çalışma ve oyun alanı kalması için katlanır yatak kullanılmış.

EVE DÖNÜŞTE bahçede oturup günün yorgunluğunu atmayı seviyorlar. Bu nedenle bu alanda rahat ve huzurlu bir renk olan beyazı tercih etmişler.

YATAK ODASINDA siyah ve beyazın mükemmel birlikteliği ön planda. Siyah ağırlıklı mobilyalar ile uyumlu siyah-beyaz çizgili duvar kağıdı tercih edilmiş. Aksesuarlar yine gold ağırlıklı. Mor abajurlar odanın sofistike görünümünü pekiştiriyor.

BU EVİN vazgeçilmezlerinden biri de gold detaylar. Aksesuarların çoğunda bu rengi görüyoruz.

HAZIRLAYAN GÜNSELİ BÜYÜKSAĞİŞ FOTOĞRAFLAR İBRAHİM ÖZBUNAR

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.