Ankastre ocak seçenekleri

0

Ankastre ocak almadan önce bunlara bir göz atın

Sürekli kullanıldığını göz önünde bulundurarak ocağınızı dikkatli seçin. Seramik ve elektrikli ocaklar popüler olsa da gazlı ocaklar ilgi odağı olmayı sürdürüyor.

Nostaljik dpkunuş 5 gözü gazlı, 1 gözü taçlı wok gözü bulunuyor. Bek ve ızgaraları dökümden.
Ebatları: 75x51cm, montaj ölçüsü: 55×48 cm. Minimum 60 cm genişliğinde alt dolaplar ile kullanılabiliyor. Trendline, Franke.

YENİ NESİL OCAKLAR
1. Akıllı ocaklar yemek pişirmenize yardımcı oluyor. elektrikli ocakların pişirme bölgelerinin sıcaklığını
dilediğiniz derecede kolayca ayarlayabilirsiniz ve sabit sıcaklıkta tutabilirsiniz.

2. Özelleştirmek mümkün. Gazlı ve elektrikli ocak arasında karar veremediniz mi? Bu durumda her ikisini birleştiren bir ocağı tercih edebilirsiniz.

3. Yeni alev teknolojileri, tava ya da tencerenin kenarlarındaki ısı kaybını azaltır, bu nedenle su daha hızlı kaynar ve yemek daha çabuk pişer.

4. El yakmayan indüksiyonlu ocaklarda yüzey düz olduğundan ayırıcılara da ihtiyacınız kalmaz.

5. Ocak ve davlumbazınızı aynı markadan almanız; gerek görünüm, gerekse teknoloji açısından uyum sağlamaları konusunda size kolaylık sağlayacaktır.

Siyahın Büyüsü
4 gözü elektrikli vitro seramik ankastre ocak önden dokunmatik. Zamanlayıcı özelliği bulunuyor.
Black serisi ocağın boyutu 60 cm. Vestel AOB-6006 Black Line, hepsiburada.com.

Gazlı
Temperli beyaz cam yüzeyli ocağın dört gözü de gazlı. Emaye ızgarası bulunuyor. Yandan mekanik kontrolü var. Otomatik düğmeden ateşleme ve gaz kesme emniyetine sahip ocak, şık ve pratik. CS5335W01, Silverline.

Wok Gözlü
Gazlı ocağın zamanlayıcısı mevcut. Ayrıca SimpleOff program zamanlayıcısı, otomatik ateşleme var. 2 adet orta boy göz, 1 adet küçük göz, 1 adet wok gözü ve tencere desteği bulunuyor. Gorenje GKTG 6SY2B, EnPlus.

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.