2014 indirim takvimi

0

Akıllı alışveriş yapmanın da bir sezonu var. Çok istediğiniz bir şeye daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ay ay indirim takvimi ve kampanya önerilerimize bir göz atın!

MAYIS
Yılın herhalde en geleneksel indirimine bu ay rastlıyoruz. Anneler Günü sebebiyle pek çok elektrikli ev gerecini indirimde yakalamak mümkün. Elektrikli ev aleti alacaklar biraz daha dişlerini sıkıp Mayıs ayını bekleyebilir.


HAZİRAN

Sıcaklar henüz bastırmadan Haziran ayında pek çok klima firmasının klima satış ve montajlarıyla ilgili kampanyaları bulunuyor. Halihazırdaki klimalar için temizlik kampanyaları sunan markalar bile var!

TEMMUZ
Yazlık eviniz varsa yerleşildikten, ev yaz ruhuna büründükten sonra firmalar yaz sezonu stoklarını azaltmak için Temmuz ortasında bahçe ürünlerinde indirim yapıyorlar. Bu indirimleri takip edebilirsiniz.


AĞUSTOS

Ağustos ayında plaj ürünlerini indirimde yakalayabilirsiniz. Parmak arası terlikler, plaj çantası, güneşlenme kilimlerine cazip fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

EYLÜL
Eylül ayı “Okula Dönüş” ayı. Bu sebeple hem çalışma odaları hem de çocuk odaları ile ilgili çok sayıda kampanya düzenleniyor. Çocuk odası yenileme fikriniz varsa Eylül ayındaki indirimleri takip edebilirsiniz.

EKİM
Kış hazırlıklarının başladığı ama aynı zamanda yaz ayını da kesin olarak kapattığımız Ekim ayında kanepe ve koltuk fırsatları sık sık karşımıza çıkar. İndirimleri takip etmenizi tavsiye ederiz.

KASIM
Evde tadilat ve boya için en hesaplı zamanlardan biri de Kasım ayı. Evinizi boyamayı düşünüyorsanız boya firmalarının kış başlamadan izledikleri kampanyalara göz atabilirsiniz.

ARALIK
Yılbaşı aksesuarları ve sofra aksesuarlarının herhalde en indirimli olduğu aylardan biri Aralık. Özellikle ay ortası itibariyle neredeyse tüm süsleri de çok avantajlı fiyatlarla pekçok farklı adreste bulabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.